1. Start
  2. Artykuły
  3. Wydarzenia muzyczne
ARTYKUŁY - Wydarzenia muzyczne

Artykuły - Wydarzenia muzyczne w dniu: 2018-09-07

Znajdziesz tutaj informacje na temat najbliższych koncertów i wydarzeń związanych z muzyką klasyczną odbywających się na terenie całego kraju. Jeśli posiadasz zespół wykonujący muzykę klasyczną i jesteś zainteresowany publikacją informacji o jego koncertach w naszym portalu koniecznie skontaktuj się z nami.


szukaj w artykułach:

Program 53. edycji Międzynarodowego Festiwalu Wratislavia Cantans

2018-09-07

„Przeważnie racjonalistyczny Europejczyk znajduje w sobie coś, co jest mu obce, i szczyci się tym, nie zdając sobie sprawy, że swoją racjonalność osiągnął kosztem własnej witalności, a prymitywna część jego osobowości jest w konsekwencji skazana na mniej lub bardziej podziemną egzystencję”.

czytaj dalej »

„Panowie kameralnie”. Koncert Kwartetu Śląskiego w Muzeum Śląskim

2018-09-07

Muzeum Śląskie w Katowicach zaprasza w piątek, 7 września, o godz. 18.00 do budynku dawnej stolarni na niecodzienne spotkanie z Kwartetem Śląskim, które odbędzie się w formule „speaking concert”.

czytaj dalej »

III FESTIWAL MUZYCZNY „OSTROŁĘCKIE OPERALIA” NA ANTENIE RDC – TRANSMISJA KONCERTU „CON AMORE"

2018-09-07

W piątek, 7 września o godz. 18.00 Radio dla Ciebie zaprasza na niepowtarzalną transmisję koncertu „Con amore” – opera, operetka, musical.

czytaj dalej »

Andrei Ioniță – rumuński wirtuoz wiolonczeli w Akademii Muzycznej

2018-09-07

W najbliższy piątek 7 września łódzką Akademię Muzyczną odwiedzi Andrei Ioniță – rumuński wiolonczelista uznawany za jednego z najlepszych wirtuozów tego instrumentu na świecie, tryumfator słynnego Konkursu im. Piotra Czajkowskiego w Moskwie w 2015 roku

czytaj dalej »
« poprzednia 1/1 następna »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl