1. Start
  2. Artykuły
  3. Wydarzenia muzyczne
ARTYKUŁY - Wydarzenia muzyczne

Artykuły - Wydarzenia muzyczne w dniu: 2018-06-30

Znajdziesz tutaj informacje na temat najbliższych koncertów i wydarzeń związanych z muzyką klasyczną odbywających się na terenie całego kraju. Jeśli posiadasz zespół wykonujący muzykę klasyczną i jesteś zainteresowany publikacją informacji o jego koncertach w naszym portalu koniecznie skontaktuj się z nami.


szukaj w artykułach:

Rzuć wszystko i jedź do Supraśla. | Pod koniec czerwca rusza nieśpieszny festiwal Podlasie SlowFest

2018-06-30

30 czerwca 2018 roku w Supraślu rozpocznie się Podlasie SlowFest. To wakacyjna propozycja dla wszystkich szukających odpoczynku, wyciszenia i ciekawych propozycji spędzenia wolnego czasu w otoczeniu natury.

czytaj dalej »

NIGEL KENNEDY & ALEKSANDER DĘBICZ | letnie koncerty w Wilanowie

2018-06-30

Dziedziniec pałacu w Wilanowie po raz kolejny stanie się niezwykłą sceną plenerową, na której wystąpią wybitni artyści.

czytaj dalej »

18. Edycja Festiwalu Ogrody Muzyczne

2018-06-30

Festiwal Ogrody Muzyczne jest realizowany w Warszawie od 2001 roku. Każda edycja to około 30 wydarzeń artystycznych: koncertów live, projekcji sfilmowanych wybitnych realizacji oper, baletów i koncertów.

czytaj dalej »

MOZART NA DZIEŃ DOBRY czyli muzyczne i teatralne psoty do muzyki Wolfganga Amadeusza

2018-06-30

Przed nami kolejne cztery spotkania specjalnie adresowane do najmłodszych melomanów, czyli sobotnio-niedzielne muzyczne psoty do muzyki Salzburskiego Mistrza.

czytaj dalej »

Polska Muzyka w Altanie - koncerty z cyklu Goście Polskiego Chóru Kameralnego

2018-06-30

Już w najbliższą sobotę, 30 czerwca o godzinie 12.00, w altanie w Parku Oliwskim, (ul. Opata Jacka Rybińskiego, Gdańsk) odbędzie się pierwszy koncert z cyklu Goście Polskiego Chóru Kameralnego pod wspólnym tytułem „Polska Muzyka w Altanie”.

czytaj dalej »

"Gran Partita" W.A. Mozarta | W ramach 28. Festiwalu Mozartowskiego zabrzmi arcydzieło wykonane na instrumentach dawnych

2018-06-30

"Na kartach partytury nic nie wskazywało na geniusz ... Tylko puls - fagoty i basethorny, trochę jak zardzewiała, fałszująca pozytywka. Nagle - wysoko nad nim - obój, pojedyncza nuta, wisząca niezmiennie, aż klarnet ją przejął i sam rozsmakował się w frazie pełnej radości!"

czytaj dalej »
« poprzednia 1/1 następna »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl