1. Start
  2. Artykuły
  3. Wydarzenia muzyczne
ARTYKUŁY - Wydarzenia muzyczne

Artykuły - Wydarzenia muzyczne w dniu: 2018-05-27

Znajdziesz tutaj informacje na temat najbliższych koncertów i wydarzeń związanych z muzyką klasyczną odbywających się na terenie całego kraju. Jeśli posiadasz zespół wykonujący muzykę klasyczną i jesteś zainteresowany publikacją informacji o jego koncertach w naszym portalu koniecznie skontaktuj się z nami.


szukaj w artykułach:

Gwiazdy scen operowych wystąpią w Filharmonii Łódzkiej

2018-05-27

27 maja łódzcy melomani będą mogli usłyszeć najpiękniejsze arie operowe w spektakularnym wykonaniu. Zaprezentują je światowej sławy soliści – Mariusz Kwiecień i Joanna Woś. Mecenat nad tym wyjątkowym wydarzeniem objęła firma Atlas.

czytaj dalej »

Nikt nic nie wie… Franz Kafka i czeska muzyka

2018-05-27

„Nikt nic nie wie, czeski film” ‒ to powiedzenie od lat funkcjonuje w potocznej polszczyźnie. Ale czy wiemy coś o współczesnej czeskiej muzyce? Czy ma ona coś wspólnego z tradycją groteski i absurdu, tak charakterystyczną dla czeskiej literatury oraz filmu?

czytaj dalej »

Operowo, symfonicznie i kameralnie - Newsletter Filharmonii Łódzkiej

2018-05-27

Miłośników opery czeka w tym tygodniu moc artystycznych wrażeń. Przed nami długo wyczekiwana Gala operowa, podczas której wystąpią światowej klasy artyści: Mariusz Kwiecień – baryton, i Joanna Woś – sopran.

czytaj dalej »

Koncert Dyplomantów

2018-05-27

Najlepsi dyplomanci z Akademii Muzycznej w Łodzi zaprezentują się podczas corocznego koncertu podsumowującego pięcioletni okres studiów muzycznych.

czytaj dalej »

Koncert dla dzieci – muzyka filmowa Krzesimira Dębskiego

2018-05-27

Program 2 Polskiego Radia i Polska Orkiestra Radiowa zapraszają dzieci i dorosłych 27 maja br. o godz. 12 do Studia Lutosławskiego na koncert muzyki filmowej Krzesimira Dębskiego.

czytaj dalej »

MUZYKA FILMOWA KRZESIMIRA DĘBSKIEGO – KONCERT DLA DZIECI ORAZ RETRANSMISJA W RADIOWEJ DWÓJCE

2018-05-27

W niedzielę 27 maja w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego odbędzie się niezwykłe wydarzenie dla małych i dużych melomanów z okazji Dnia Dziecka.

czytaj dalej »
« poprzednia 1/1 następna »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl