1. Start
  2. Artykuły
  3. Wydarzenia muzyczne
ARTYKUŁY - Wydarzenia muzyczne

Artykuły - Wydarzenia muzyczne w dniu: 2018-05-11

Znajdziesz tutaj informacje na temat najbliższych koncertów i wydarzeń związanych z muzyką klasyczną odbywających się na terenie całego kraju. Jeśli posiadasz zespół wykonujący muzykę klasyczną i jesteś zainteresowany publikacją informacji o jego koncertach w naszym portalu koniecznie skontaktuj się z nami.


szukaj w artykułach:

Majowa huśtawka | Koncert Big Bandu i Marty Wilk

2018-05-11

Utwory złotej ery swingu, hity big bandów z lat 1940-2010 oraz wokalne przeboje z repertuaru m.in. Elli Fitzgerald, Franka Sinatry, Diany Krall i Billie Holiday zabrzmią w wykonaniu Big Bandu Akademii Muzycznej pod dyrekcją Jacka Delonga oraz wokalistki Marty Wilk.

czytaj dalej »

Pianiści z Poznania

2018-05-11

Studenci klas fortepianu Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu zagoszczą w murach łódzkiej uczelni muzycznej. Podczas wieczoru zabrzmią utwory na fortepian solo.

czytaj dalej »

Ognisty ptak – koncert symfoniczny w NFM

2018-05-11

Czas na spotkanie z muzyką kompozytorów XX i XXI wieku. Prezentowany repertuar będzie dla melomanów prawdziwą muzyczną ucztą. W programie znajdą się utwory utytułowanego dyrygenta i kompozytora Esy-Pekki Salonena oraz Igora Strawińskiego – twórcy, który zrewolucjonizował muzykę.

czytaj dalej »

Filharmonia Łódzka – Dziecięce czary i miąskuły – Newsletter

2018-05-11

Po majówkowym odpoczynku filharmonia zaprasza melomanów na wiele ciekawych koncertów i warsztatów.

czytaj dalej »
« poprzednia 1/1 następna »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl