1. Start
  2. Artykuły
  3. Wydarzenia muzyczne
ARTYKUŁY - Wydarzenia muzyczne

Artykuły - Wydarzenia muzyczne w dniu: 2018-05-10

Znajdziesz tutaj informacje na temat najbliższych koncertów i wydarzeń związanych z muzyką klasyczną odbywających się na terenie całego kraju. Jeśli posiadasz zespół wykonujący muzykę klasyczną i jesteś zainteresowany publikacją informacji o jego koncertach w naszym portalu koniecznie skontaktuj się z nami.


szukaj w artykułach:

21. FESTIWAL POLSKIEGO RADIA NOWA TRADYCJA – ZNAMY PROGRAM, GWIAZDY I FINALISTÓW KONKURSU

2018-05-10

Największy w kraju festiwal prezentujący polską muzykę ludową i muzykę historyczną mniejszości etnicznych zamieszkujących Polskę oraz muzykę folkową w światowym wydaniu zbliża się wielkimi krokami.

czytaj dalej »

Elektroakustyczna majówka

2018-05-10

Nadbałtyckie Centrum Kultury we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Muzyki Elektroakustycznej oraz Katedrą Kompozycji Akademii Muzycznej w Gdańsku zapraszają na koncert, któy odbędzie się 10 maja 2018 r. o godz. 19:00 w Ratuszu Staromiejskim w Gdańsku.

czytaj dalej »

Fortepianowa Estrada Młodych | Goście z Bolzano

2018-05-10

Wykonawcami koncertu z cyklu Estrada Młodych będą dwaj studenci klas fortepianu z Conservatorio di Musica „Claudio Monteverdi” w Bolzano we Włoszech – Kyosuke Miyano i Jiang Zhihua.

czytaj dalej »

21. FOLKOWY FESTIWAL NOWA TRADYCJA – KONCERTY OD CZWARTKU, ALE ZNAMY JUŻ PIERWSZYCH NAGRODZONYCH

2018-05-10

Organizowane przez Polskie Radio wielkie święto muzyki folkowej odbędzie się w dniach 10-13 maja. W jego trakcie wystąpią nie tylko wielkie gwiazdy światowej sceny muzyki etno, ale również laureaci tegorocznych nagród Muzyka Źródeł oraz Folkowy Fonogram Roku i Fonogram Źródeł 2017.

czytaj dalej »
« poprzednia 1/1 następna »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl