1. Start
  2. Artykuły
  3. Wydarzenia muzyczne
ARTYKUŁY - Wydarzenia muzyczne

Artykuły - Wydarzenia muzyczne w dniu: 2018-04-27

Znajdziesz tutaj informacje na temat najbliższych koncertów i wydarzeń związanych z muzyką klasyczną odbywających się na terenie całego kraju. Jeśli posiadasz zespół wykonujący muzykę klasyczną i jesteś zainteresowany publikacją informacji o jego koncertach w naszym portalu koniecznie skontaktuj się z nami.


szukaj w artykułach:

PRAWYKONANIE

2018-04-27

27 kwietnia odbędzie się prawykonanie Cleopatra’s Songs na głos i zespół instrumentalny Agaty Zubel.

czytaj dalej »

#MaszynaDoGrania - niezwykły koncert NOSPR na festiwalu Musica Polonica Nova

2018-04-27

Zapraszamy do udziału w niezwykłym koncercie #MaszynaDoGrania, podczas którego Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Katowicach wystąpi pod dyrekcją Marzeny Diakun. Koncert odbędzie się w piątek (27 kwietnia) o godz. 19:00 w Sali Głównej NFM.

czytaj dalej »

LEILA SCHAYEGH GRA MUZYKĘ BAROKOWĄ W NOSPR. TRANSMISJA W RADIOWEJ DWÓJCE

2018-04-27

Program 2 Polskiego Radia zaprasza w piątek 27 kwietnia do wysłuchania koncertu muzyki dawnej w najlepszym, światowym wykonaniu. Podczas transmisji z NOSPR zaprezentowane zostaną utwory mistrzów francuskiego i niemieckiego baroku.

czytaj dalej »

Wiosenne wydarzenia muzyczne w Warszawie

2018-04-27

Wiosną stolica zaczyna tętnić kulturalnym życiem. Odbywa się wiele imprez plenerowych, ludzie coraz chętniej spędzają na świeżym powietrzu, dlatego warszawski kalendarz imprez muzycznych pęka w szwach. Warto przynajmniej raz w roku spędzić popołudnie w Łazienkach Królewskich

czytaj dalej »
« poprzednia 1/1 następna »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl