1. Start
  2. Artykuły
  3. Wydarzenia muzyczne
ARTYKUŁY - Wydarzenia muzyczne

Artykuły - Wydarzenia muzyczne w dniu: 2018-03-23

Znajdziesz tutaj informacje na temat najbliższych koncertów i wydarzeń związanych z muzyką klasyczną odbywających się na terenie całego kraju. Jeśli posiadasz zespół wykonujący muzykę klasyczną i jesteś zainteresowany publikacją informacji o jego koncertach w naszym portalu koniecznie skontaktuj się z nami.


szukaj w artykułach:

Kobieta, batuta, sax - Symfoniczne powitanie wiosny z Toruńską Orkiestrą Symfoniczną

2018-03-23

Toruńska Orkiestra Symfoniczna zaprasza na koncert, gdzie prym będą wiodły dwie niezwykłe kobiety - jedna z nich Alina Mleczko zagra na saksofonie a druga Kornelia von Kerssenbrock zadyryguje.

czytaj dalej »

Premiera albumu GRUPPO DI TEMPERA

2018-03-23

Sześć osób, sześć charakterów, sześć zupełnie różnych osobowości i jedna wielka muzyczna pasja. Sześcioro wybitnych artystów, związanych z czołowymi instytucjami muzycznymi w Polsce, których połączyła przyjaźń, wspólne brzmienie i chęć spełnienia marzeń na polu muzyki kameralnej.

czytaj dalej »

Koncert Neruda Songs w NFM już 23 marca!

2018-03-23

NFM Filharmonia Wrocławska zaprasza na niezwykłe spotkanie z twórczością wokalno-instrumentalną. W programie znalazły się dzieła pochodzące z dwóch różnych muzycznych światów.

czytaj dalej »

MOZART | LE NOZZE DI FIGARO

2018-03-23

W dniu 23 (piątek) i 24 marca (sobota) 2018 roku o godz. 19-tej zapraszamy na kolejne przedstawienia Le nozze di Figaro Wolfganga Amadeusza Mozarta. Opera odbędzie się w Teatrze Królewskim w Starej Oranżerii (Łazienki Królewskie), ul. Agrykola 1.

czytaj dalej »

Drugi dzień Festiwalu Muzyki Crossover

2018-03-23

Drugi koncert Festiwalu Muzyki Crossover odbył się w kameralnym atrium Zamku Książąt Sułkowskich, mogliśmy tam usłyszeć duet La Vida Loca. Dwóch świetnych młodych kameralistów, Matei Ioachimescu (flet) i Alfredo Ovalles (fortepian) oczarowało słychaczy niebanalnymi aranżacjami i doskonałymi żartam

czytaj dalej »

Laureaci!

2018-03-23

Podczas koncertu w ramach dorocznego „Święta Uczelni” Akademii Muzycznej w Łodzi wystąpią jej studenci nagradzani w ubiegłym roku na ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach muzycznych.

czytaj dalej »

IN MEMORIAM KODÁLY ZOLTÁN

2018-03-23

Konsulat Generalny Węgier w Krakowie oraz Okręgowa Rada Adwokacka w Krakowie mają zaszczyt zaprosić na koncert z okazji Dnia Przyjaźni Polsko-Węgierskiej IN MEMORIAM KODÁLY ZOLTÁN w dniu 23 marca 2018 r. o godz. 19.00 w Klubie Adwokatów przy ul. Sławkowskiej 1 w Krakowie.

czytaj dalej »
« poprzednia 1/1 następna »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl