1. Start
  2. Artykuły
  3. Wydarzenia muzyczne
ARTYKUŁY - Wydarzenia muzyczne

Artykuły - Wydarzenia muzyczne w dniu: 2017-11-08

Znajdziesz tutaj informacje na temat najbliższych koncertów i wydarzeń związanych z muzyką klasyczną odbywających się na terenie całego kraju. Jeśli posiadasz zespół wykonujący muzykę klasyczną i jesteś zainteresowany publikacją informacji o jego koncertach w naszym portalu koniecznie skontaktuj się z nami.


szukaj w artykułach:

ŚWIAT WIELKIEJ MUZYKI: TROMBONE SHORTY & ORLEANS AVENUE

2017-11-08

Trombone Shorty, czyli Troy Michael Andrews to jeden z najbardziej popularnych artystów amerykańskich poruszających sie w muzyce soul, funk, hip hop, jazz, blues, pop - ogólnie R&B. Śpiewa oraz gra na puzonie i trąbce.

czytaj dalej »

„ARCHIPELAG” TEATR TAŃCA CARO

2017-11-08

Nowy spektakl Kuźmińskiego to złożony z migawek i wspomnień kalejdoskop obrazów, ukazujący człowieka zawieszonego w przestrzeni, gdzie czas nie płynie linearnie.

czytaj dalej »

Paryski barok w Akademii

2017-11-08

Katedra Klawesynu i Muzyki Dawnej Akademii Muzycznej w Łodzi zaprasza na kolejny koncert. Tym razem w Sali Balowej Pałacu rozbrzmiewać będzie muzyka barokowego twórcy Georga Philippa Telemanna.

czytaj dalej »

KONCERT W RAMACH DNI JANA PAWŁA II

2017-11-08

Tradycyjnie już Akademia Muzyczna uczestniczy w programie artystycznym odbywających się w Krakowie rok rocznie Dni Jana Pawła II.

czytaj dalej »

PREMIERA "Sądu ostatecznego" Krzysztofa Knittla

2017-11-08

Grabieże, gwałty i mroczne tajemnice wpisują się w historię tryptyku Hansa Memlinga Sąd ostateczny. Owiana mistycyzmem historia malowidła stała się osnową libretta najnowszej opery Krzysztofa Knittla pod tym samym tytułem.

czytaj dalej »
« poprzednia 1/1 następna »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl