1. Start
  2. Artykuły
  3. Wydarzenia muzyczne
ARTYKUŁY - Wydarzenia muzyczne

Artykuły - Wydarzenia muzyczne w dniu: 2017-10-28

Znajdziesz tutaj informacje na temat najbliższych koncertów i wydarzeń związanych z muzyką klasyczną odbywających się na terenie całego kraju. Jeśli posiadasz zespół wykonujący muzykę klasyczną i jesteś zainteresowany publikacją informacji o jego koncertach w naszym portalu koniecznie skontaktuj się z nami.


szukaj w artykułach:

Soundedit ’17 – Najbardziej tajemniczy zespół wystąpi w Łodzi

2017-10-28

The Residents to ikona w świecie muzyki eksperymentalnej. Mają na koncie przełomowe prace w dziedzinie elektroniki, trance’u, punku czy industrialu. Zespół jest jedną z największych tajemnic w świecie muzyki. Nikt nie zna prawdziwiej tożsamości artystów.

czytaj dalej »

Soundedit ’17 – Muzycy i producent płyt Davida Bowie na Festiwalu Producentów Muzycznych

2017-10-28

Holy Holy to zespół wychodzący naprzeciw wszystkim tym, którym brakuje kultowego brzmienia wczesnych piosenek Davida Bowie.

czytaj dalej »

Koncert „Dla Ciebie śpiewam ...” In Memoriam Bogusława Kaczyńskiego

2017-10-28

Wyjątkowy koncert poświęcony wybitnemu krytykowi, dziennikarzowi, miłośnikowi muzyki klasycznej - Bogusławowi Kaczyńskiemu, w którym wystąpi uwielbiana przez niego gwiazda polskiej sceny operetkowej.

czytaj dalej »

Symfonie „królewskie” Josepha Haydna

2017-10-28

Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus zaprasza na koncert Symfonie „królewskie” Josepha Haydna, który odbędzie się 28 października o godzinie 19.00 w Zamku Królewskim (Sala Wielka). W roli dyrygentki i koncertmistrza wystąpi Martyna Pastuszka, skrzypaczka i członkini wielu międzynarodowych zespołów muz

czytaj dalej »

KRAKÓW BACH FESTIWAL PO RAZ OSTATNI

2017-10-28

W sobotę 28 października kończy się II Kraków Bach Festiwal. Koncert, który usłyszymy w kościele św. Marcina (ul. Grodzka 58) o godz. 18:00, będzie dedykowany jubileuszowi 500. rocznicy Reformacji.

czytaj dalej »
« poprzednia 1/1 następna »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl