1. Start
  2. Artykuły
  3. Wydarzenia muzyczne
ARTYKUŁY - Wydarzenia muzyczne

Artykuły - Wydarzenia muzyczne w dniu: 2017-05-30

Znajdziesz tutaj informacje na temat najbliższych koncertów i wydarzeń związanych z muzyką klasyczną odbywających się na terenie całego kraju. Jeśli posiadasz zespół wykonujący muzykę klasyczną i jesteś zainteresowany publikacją informacji o jego koncertach w naszym portalu koniecznie skontaktuj się z nami.


szukaj w artykułach:

Festiwal muzyczny TRZY-CZTE-RY Konteksty. Kontrasty. Konfrontacje.

2017-05-30

Festiwal muzyczny “TRZY-CZTE-RY Konteksty. Kontrasty. Konfrontacje.” to wyjątkowe wydarzenie w kalendarium kulturalnym Warszawy. Założeniem festiwalu jest konfrontacja widza z nowatorskimi wizjami artystycznymi, często poprzez kontrastowe zestawienie dzieł, które ukazuje ich nowe konteksty.

czytaj dalej »

Posłuchaj, zobacz i uśmiechnij się! | Leo Festival 2017

2017-05-30

W Narodowym Forum Muzyki maj żegnamy z uśmiechem na ustach. A wszystko to za sprawą Leo Festiwalu i niecodziennego wydarzenia łączącego w sobie doskonałą muzykę i sztukę lalkarską. Czas na niezwykły spektakl z towarzyszeniem NFM Leopoldinum – Orkiestry Kameralnej!

czytaj dalej »

ZYGMUNT HÜBNER – GRA Z RZECZYWISTOŚCIĄ - premiera filmu Edyty Wróblewskiej na Krakowskim Festiwalu Filmowym

2017-05-30

Już w przyszłym tygodniu, 30 maja, we wtorek, w ramach sekcji Polska Panorama 57. Krakowskiego Festiwalu Filmowego, zostanie zaprezentowany najnowszy film dokumentalny Edyty Wróblewskiej – ZYGMUNT HÜBNER. GRA Z RZECZYWISTOŚCIĄ.

czytaj dalej »
« poprzednia 1/1 następna »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl