1. Start
  2. Artykuły
  3. Wydarzenia muzyczne
ARTYKUŁY - Wydarzenia muzyczne

Artykuły - Wydarzenia muzyczne w dniu: 2017-05-28

Znajdziesz tutaj informacje na temat najbliższych koncertów i wydarzeń związanych z muzyką klasyczną odbywających się na terenie całego kraju. Jeśli posiadasz zespół wykonujący muzykę klasyczną i jesteś zainteresowany publikacją informacji o jego koncertach w naszym portalu koniecznie skontaktuj się z nami.


szukaj w artykułach:

Autoportret Beksińskich na otwarcie 57. Krakowskiego Festiwalu Filmowego

2017-05-28

Krakowski Festiwal Filmowy otworzy 28 maja dokument “Beksińscy. Album wideofoniczny” Marcina Borchardta – autentyczny, intymny zapis losów rodziny Beksińskich. Scenariusz filmu powstał na podstawie bestsellerowej biografii autorstwa Magdaleny Grzebałkowskiej pt. „Beksińscy. Portret podwójny”.

czytaj dalej »

Muzyka bez granic | Konkurs DocFilmMusic na Krakowskim Festiwalu Filmowym

2017-05-28

Międzynarodowy konkurs DocFilmMusic po raz pierwszy odbył się w 2013 roku, jako odpowiedź na wyjątkową popularność cyklu “Dźwięki muzyki”, który co roku w ramach Krakowskiego Festiwalu Filmowego prezentowany jest w plenerowym Kinie pod Wawelem.

czytaj dalej »

Zespół PINAKOTEKA | Koncert promujący płytę dla dzieci „RAPUJĄCE CYFRY”

2017-05-28

Agencja Muzyczna Polskiego Radia zaprasza 28 maja br. do Studia Lutosławskiego na koncert zespołu Pinakoteka, promujący płytę dla dzieci „Rapujące cyfry”.

czytaj dalej »

KONCERTY dla DZIECI | Muzeum Pałacu w Wilanowie

2017-05-28

Chcecie, aby Wasze dzieci stały się w przyszłości melomanami? Zabierzcie je na barokowe koncerty do pałacu wilanowskiego! Nie tylko będziemy słuchać muzyki barokowej, ale też opowiemy o dawnych instrumentach, wspólnie pośpiewamy i potańczymy.

czytaj dalej »

9. edycja Leo Festiwalu

2017-05-28

W tym roku NFM Orkiestra Leopoldinum zaprasza Państwa do odkrycia czarującego muzycznego humoru, którego źródła mogą być rozmaite. Czasami jest to historyjka stojąca za jakimś utworem, czasami parodia.

czytaj dalej »

Mistrz i uczeń | Leo Festival 2017

2017-05-28

Nie tylko talent i ciężka praca są potrzebne młodemu muzykowi do osiągniecia sukcesu. Kluczową rolę w drodze do kariery odgrywają nierzadko doskonali nauczyciele. Na ich brak z pewnością nie mogą narzekać studenci doskonalący swój warsztat pod okiem artystów NFM Tria Smyczkowego Leopoldinum.

czytaj dalej »

Koncert z okazji Dnia Matki - 28 maja, godz.: 17:00 | CKK Jordanki

2017-05-28

Toruńska Orkiestra Symfoniczna zaprasza na wyjątkowe wydarzenie dedykowane wszystkim mamom, które w tym tygodniu obchodzą swoje święto.

czytaj dalej »

Gala KROPKI już w najbliższą niedzielę!

2017-05-28

Nagrody za najlepsze teksty o muzyce opublikowane w 2016 roku, ufundowana po raz pierwszy Nagroda Publiczności czy nagroda za wybitne osiągnięcia w dziedzinie krytyki muzycznej – Gala Finałowa III edycji Konkursu Polskich Krytyków Muzycznych KROPKA już w najbliższą niedzielę w Warszawie!

czytaj dalej »

KONCERT BAROKOWY | Akademia Muzyczna w Krakowie

2017-05-28

Kraków stanowi nie od dziś ważny ośrodek promocji muzyki dawnej, wykonywanej w oparciu o historyczne praktyki wykonawstwa dzieł mistrzów renesansu i baroku.

czytaj dalej »

NOSPR znowu z Antonim Witem

2017-05-28

W najbliższą niedzielę, 28 maja o godz. 12.00, Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Katowicach zaprasza na kolejny poranek symfoniczny. Gościem będzie Antoni Wit, wieloletni szef orkiestry (1983-2000), który po raz drugi stanie za pulpitem dyrygenckim w nowej sali NOSPR.

czytaj dalej »
« poprzednia 1/1 następna »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl