1. Start
  2. Artykuły
  3. Wydarzenia muzyczne
ARTYKUŁY - Wydarzenia muzyczne

Artykuły - Wydarzenia muzyczne w dniu: 2017-05-24

Znajdziesz tutaj informacje na temat najbliższych koncertów i wydarzeń związanych z muzyką klasyczną odbywających się na terenie całego kraju. Jeśli posiadasz zespół wykonujący muzykę klasyczną i jesteś zainteresowany publikacją informacji o jego koncertach w naszym portalu koniecznie skontaktuj się z nami.


szukaj w artykułach:

8. Międzynarodowy Festiwal Chóralny i Orkiestrowy w Wenecji i Jesolo

2017-05-24

Od 1987 roku Wenecja znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Dla wielu jest ona najpiękniejszym miastem na świecie, które fascynuje swym bogactwem architektonicznym. Serce Wenecji – Plac św. Marka ze wspaniałą Bazyliką – jest jednym z najładniejszych placów na świecie.

czytaj dalej »

Diana Damrau zaśpiewa w Centrum Kongresowym ICE Kraków!

2017-05-24

Uznana za „jedną z najlepszych sopranistek koloraturowych na świecie” przez „New York Sun”, Diana Damrau nieodmiennie zachwyca widownie swoim niepowtarzalnym głosem i urzekającą prezencją sceniczną.

czytaj dalej »

Znamy program koncertu fenomenalnej Diany Damrau. Sopranistka zaśpiewa w Krakowie 24 maja!

2017-05-24

Ma w dorobku występy w najsłynniejszych salach świata, kilkanaście nagród i wydawnictw, gościła na okładkach najbardziej prestiżowych czasopism, a w jej kalendarzu obok Nowego Jorku i Los Angeles, gdzie występuje pod batutą Placido Domingo, widnieje Kraków.

czytaj dalej »
« poprzednia 1/1 następna »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl