1. Start
  2. Artykuły
  3. Wydarzenia muzyczne
ARTYKUŁY - Wydarzenia muzyczne

Artykuły - Wydarzenia muzyczne w dniu: 2017-05-21

Znajdziesz tutaj informacje na temat najbliższych koncertów i wydarzeń związanych z muzyką klasyczną odbywających się na terenie całego kraju. Jeśli posiadasz zespół wykonujący muzykę klasyczną i jesteś zainteresowany publikacją informacji o jego koncertach w naszym portalu koniecznie skontaktuj się z nami.


szukaj w artykułach:

Muzyka Rosyjska - Ольга Селезнёва i Chór Filharmonii Częstochowskiej Collegium Cantorum

2017-05-21

Majestatyczna, podniosła, niezwykle dumna i monumentalna. Do tego na wskroś przejmująca, wielowymiarowa i piękna. Taka jest rosyjska muzyka sakralna.

czytaj dalej »

„Hej, od Krakowa jadę” | Koncert nie tylko dla dzieci z cyklu „Śpiewajmy z Agatą Steczkowską”

2017-05-21

Agencja Muzyczna Polskiego Radia zaprasza 21 maja br. o godz. 11 do Studia Lutosławskiego na kolejny koncert nie tylko dla dzieci z cyklu „Śpiewajmy z Agatą Steczkowską” zatytułowany „Hej, od Krakowa jadę”.

czytaj dalej »

KONCERT ORKIESTRY KAMERALNEJ AMK

2017-05-21

W niedzielę 21 maja o godzinie 18:00 Orkiestrę Kameralną Akademii Muzycznej w Krakowie poprowadzi Maciej Tworek, a solistą koncertu będzie tym razem puzonista, Jan Szymański. Artyści przygotowali dla krakowskich melomanów muzykę kameralną m.in. Antonina Dworzaka.

czytaj dalej »

Opera w Filharmonii Bałtyckiej

2017-05-21

21 maja o 18:00 Sala Koncertowa Polskiej Filharmonii Bałtyckiej zamieni się na dwie godziny w scenę operową! To za sprawą Orkiestry Dętej i solistów z Filharmonii w Kaliningradzie, którym przewodzi międzynarodowej sławy Dyrektor Artystyczny i Główny Dyrygent Eduard Gantovski.

czytaj dalej »

Muzyka w Łagiewnikach | Do Klasztoru Ojców Franciszkanów w Łagiewnikach wracają cykliczne koncerty!

2017-05-21

Katedra Organów i Muzyki Kościelnej Akademii Muzycznej w Łodzi oraz Klasztor Ojców Franciszkanów w Łodzi – Łagiewnikach zapraszają w niedzielę 21 maja br. na pierwszy koncert w nowym cyklu „Akademia Muzyczna w Starym Klasztorze”.

czytaj dalej »

Koncert finałowy | Festiwal Muzyki Dawnej

2017-05-21

Bilety na występy tej Artystki są rozchwytywane z prędkością operowych koloratur, z których słynie na całym Świecie. Szczeciński Festiwal Muzyki Dawnej zabiegał o Nią od dawna i czekał na to wydarzenie od dziesięciu lat.

czytaj dalej »
« poprzednia 1/1 następna »
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl