Nuty: Nuty

Learn To Play The Irish Tin Whistle - zestaw edukacyjny: flażolet D i szkoła gry na flażolecie (+ płyta CD)

106 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Zestaw składający się z instrumentu - flażoletu D i szkoły gry na flażolet  Flażolet dostępny w zestawie jest instrumentem szkolnym, wykonanym z mosiądzu. Książka zawiera 26 utworów dla początkujących wykonawców, w większości są to tradycyjne melodie irlandzkie. Piosenki zapisane są dużymi nutami i diagramami pokazującymi jaką dziurkę należy zakryć aby wydobyć odpowiedni dźwięk. Wszystkie informacje i instrukcje w 6 językach. Do książki dołączona jest płyta CD z plikami audio lub MP3. Znajdziesz na niej akompaniament do wszystkich utworów. Wydanie przeznaczone jest dla muzyków początkujących, również takich, którzy nigdy nie grali na tym instrumencie. 1. Old MacDonald's Farm2. The Sally Gardens3. The Wild Rover4. Red River Valley5. On Top of Old Smokey6. I'll Tell Me Ma7. The Minstrel Boy8. Oranges and Lemons9. Scarborough Fair10. The Last Rose of Summer11. The Spanish Lady12. Whiskey in the Jar13. Love Is Teasin'14. Allouette15. Go Tell Aunt Rhody16. Planxty Irwin17. The Galway Races18. The Butcher Boy19. Amazing Grace20. Roddy McCorley21. The Golden Jubilee22. Oh, Christmas Tree23. Early One Morning24. The Boys of Blue Hill25. The Harvest Home26. Drowsy MaggieTytuł: Learn To Play The Irish Tin WhistleStopień trudności: dla początkującychInstrument: flażolet D Notacja muzyczna: zapis nutowy,Wydawnictwo: Walton MusicRok wydania: 1998Format: 48 str, A4, miękka oprawa, w komplecie flażolet D i płyta CDJęzyk wydania: angielski ISBN / ISMN: WN10766Kod wydawcy: 08AWAL-1514 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Kala Learn To Play Color Chord ukulele sopranowe z pokrowcem
Kala Learn To Play Elvis Blue Hawaii ukulele koncertowe
Kala Learn to play, pakiet startowy ukulele sopranowe + dodatki
Kala Learn To Play Elvis Viva Las Vegas ukulele koncertowe
Flażolet (irish whistle)

Flażolet (irish whistle)

Instrument dęty z sześcioma otworami podobny do fletu prostego, w Polsce występujący również pod nazwą "flecik polski". Instrument pochodzi z XVI-wiecznej Francji, a jego różne odmiany również z Anglii i Niemiec. W XVIII i XIV wieku uzyskał ogromną popularność również w naszym kraju.

Sir James Galway

Sir James Galway

„Człowiek ze złotym fletem” przyszedł na świat w Belfaście w roku 1939. Karierę muzyczną rozpoczął będąc dzieckiem od gry na flażolecie, a mając zaledwie 10 lat wygrał konkurs muzyczny w swoim rodzinnym mieście.

Come hear the music play. O patologiach zawodowego szkolnictwa muzycznego i nie tylko

Come hear the music play. O patologiach zawodowego szkolnictwa muzycznego i nie tylko

Hermetyczny półświatek zawodowego szkolnictwa muzycznego i jego przybudówek to archaiczny, zrytualizowany mikrokosmos z własnym specyficznym folklorem, tyleż naiwną co entuzjastyczną mitologią oraz ograniczonym repertuarem toksycznych mantr powtarzanych ufnie przez kandydatów do najwyższego stopnia

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2025 CameralMusic.pl