Nuty: Nuty

Absolute Beginners Irish Tin Whistle - zestaw edukacyjny: flażolet D i szkoła gry na flażolecie (+ płyta DVD)

118 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Zestaw składający się z instrumentu - flażoletu D, szkoły gry na flażolet oraz płyty DVD.Książka zawiera 12 prostych lekcji, w których jest wszystko co powinien wiedzieć początkujący, rozpoczynający naukę gry flażelocista. Zawarte w książce utwory to w większości proste, tradycyjne melodie irlandzkie. Na dołączonej płycie DVD znajdują się wersje demonstracyjne utworów oraz instrukcje w języku francuskim, hiszpańskim, niemieckim, włoskim i japońskim.   Tytuł: Absolute Beginners Irish Tin Whistle  Autor: Stopień trudności: dla początkującychInstrument: flażolet D Notacja muzyczna: zapis nutowy,Wydawnictwo: Walton MusicFormat: miękka oprawa,Język wydania: angielski, francuski, hiszpański, niemiecki, włoski, japońskiISBN: WN1572 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

EverPlay LT-9 zestaw edukacyjny Orffa
Goldon 30300 zestaw edukacyjny
Goldon 30150 zestaw edukacyjny
Goldon 30310 zestaw edukacyjny
Flażolet (irish whistle)

Flażolet (irish whistle)

Instrument dęty z sześcioma otworami podobny do fletu prostego, w Polsce występujący również pod nazwą "flecik polski". Instrument pochodzi z XVI-wiecznej Francji, a jego różne odmiany również z Anglii i Niemiec. W XVIII i XIV wieku uzyskał ogromną popularność również w naszym kraju.

Sir James Galway

Sir James Galway

„Człowiek ze złotym fletem” przyszedł na świat w Belfaście w roku 1939. Karierę muzyczną rozpoczął będąc dzieckiem od gry na flażolecie, a mając zaledwie 10 lat wygrał konkurs muzyczny w swoim rodzinnym mieście.

Spotkanie z muzyką filmową w kawiarni „Papuga”

Spotkanie z muzyką filmową w kawiarni „Papuga”

Kawiarnia „Papuga” w Bielsku-Białej przez wiele lat sąsiadowała z bielską szkołą muzyczną stając się częstym miejscem spotkań zarówno uczniów jak i nauczycieli POSM. Chociaż kilka lat temu POSM został przeniesiony do nowego budynku nieco dalej od „Papugi” artyści postanowili ponownie pojawić się w k

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl