Nuty: Nuty

Hal Leonard Tin Whistle Method (+ audio online) - Seán Gavin - szkoła gry na flażolet D

95 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Metoda Hal Leonarda Tin Whistle jest przeznaczona dla każdego, kto zaczyna naukę gry na flażolecie D. Ten obszerny i łatwy w użyciu przewodnik dla początkujących autorstwa uznanego muzyka Seána Gavina służy jako wprowadzenie do instrumentu i jego bogatej historii. Lekcje obejmują: artykulację, ozdobniki, rodzaje melodii, rytmiczne ćwiczenia, wariacje melodyczne i dużo więcej. Do książki dołączony jest specjalny kod umożliwiający dostęp do materiałów muzycznych przez Internet. Dostęp możesz uzyskać za pomocą komputera, smartfonu i tabletu. Pliki audio zawierają m.in. demonstracyjne utwory zawarte w książce. O tym w jaki sposób uzyskać do nich dostęp przeczytasz >>> w artykule Tytuł: Hal Leonard Tin Whistle Method (+ audio online)Autor: Seán GavinStopień trudności: dla początkującychInstrument: flażolet DNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Hal LeonardFormat: 48 stron, A4, oprawa miękka, dołączony kod audio onlineJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781540024770 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Vic Firth SHAR2 Gavin Harrison Signature paki perkusyjne
AN DVD 10 Szkoła na Cajon
AN DVD 12 Szkoła na Cajon
Meinl SW1 Samba Whistle gwizdek 3-tonowy
Flażolet (irish whistle)

Flażolet (irish whistle)

Instrument dęty z sześcioma otworami podobny do fletu prostego, w Polsce występujący również pod nazwą "flecik polski". Instrument pochodzi z XVI-wiecznej Francji, a jego różne odmiany również z Anglii i Niemiec. W XVIII i XIV wieku uzyskał ogromną popularność również w naszym kraju.

Leonard Bernstein

Leonard Bernstein

Wspaniały kompozytor, poeta, pianista oraz pierwszy dyrygent orkiestry pochodzącej ze Stanów Zjednoczonych, który zyskał światową sławę. Urodził się w 1918 roku w Lawrence w stanie Massachusetts, studiował na Harvardzie i w Curtis Institute of Music w Filadelfii...

Stanisław Moniuszko

Stanisław Moniuszko

Ten urodzony w 1819 roku w Ubielu kompozytor w wieku 8 lat rozpoczął naukę gry na fortepianie u Augusta Freyera w Warszawie. Następnie wyjechał do Mińska, gdzie udzielał mu lekcji Dominik Stefanowicz. W 1937 roku pojechał do Berlina, by doskonalić swoje zdolności oraz poszerzać wiedzę z zakresu...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl