Wschód Kultury – Inne Brzmienia

6–9 lipca 2023
LUBLIN

Festiwal Wschód Kultury – Inne Brzmienia zbliża się wielkimi krokami (6–9 lipca, Lublin)! Jak co roku czeka na nas prawdziwa muzyczna uczta i możliwość obcowania z najciekawszymi zjawiskami muzycznymi z całego świata. To jedno z najbardziej inspirujących wydarzeń muzycznych w Polsce, które pozwala usłyszeć, w sercu Lublina, światowe gwiazdy i muzyczne odkrycia. Poza koncertami na uczestników wydarzenia czekają inspirujące dyskusje, premiery literackie, wystawy, pokazy filmowe oraz warsztaty muzyczne. Festiwal Wschód Kultury – Inne Brzmienia jest jednym z wydarzeń programu Europejskiej Stolicy Młodzieży Lublin 2023.

To już 16. edycja lubelskich Innych Brzmień, a 10. w ramach Wschodu Kultury, czyli projektu realizowanego przez Narodowe Centrum Kultury ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz przez 3 miasta wschodniej Polski – Lublin, Białystok i Rzeszów.

Festiwal Wschód Kultury – Inne Brzmienia towarzyszy nam już od 16 lat. Każdego roku proponując unikatową podróż przez różne gatunki muzyczne i dyskusje na ważne tematy, daje możliwość poznawania innych kultur i tradycji dźwiękowych oraz zachęca do wspólnego przeżywania koncertowych emocji. W tym wyjątkowym dla Lublina roku, kiedy jesteśmy Europejską Stolicą Młodzieży, Inne Brzmienia będą nie tylko artystyczną ucztą dla słuchaczy, lecz również podejmą próbę dyskusji nad muzycznymi wyborami młodzieży i tworzeniem warunków dla młodych ludzi do aktywnego włączania się w życie kulturalne miasta. Takie działania pozwalają lepiej dopasowywać nasze propozycje kulturalne do aktualnych trendów oraz potrzeb naszych mieszkańców i mieszkanek. Zapraszam wszystkich do udziału w koncertach oraz wydarzeniach towarzyszących i życzę niezapomnianych, muzycznych wrażeń – mówi Beata Stepaniuk-Kuśmierzak, Zastępczyni Prezydenta Miasta Lublin ds. Kultury, Sportu i Partycypacji, Pełnomocniczka Prezydenta Miasta Lublin ds. Europejskiej Stolicy Młodzieży.

„Inne Brzmienia” to dziś w muzyce najwyższa wartość i element tożsamościowy artystów i artystek. „Wschód Kultury” to z kolei wyraźny głos przedstawicieli środowisk artystycznych Europy Środkowo-Wschodniej, ale też młodych talentów. Mając tak wyraźną misję, zawartą już w samej nazwie festiwalu, staramy się każdego roku budować program tak, by nadawać tym słowom dodatkową moc. Pokażemy więc kolejne oblicza muzyki, będziemy gościć prawdziwe ikony światowych scen, ale stworzymy też przestrzeń do rozmowy, bycia razem i lepszego rozumienia się. W tym roku szczególnie będziemy się przyglądać zjawisku pokoleniowości w muzyce, zastanowimy się zwłaszcza nad potrzebami i priorytetami pokolenia Z, jednocześnie próbując obalić mit „kiedyś to było, teraz to nie ma”. Patrząc jednak na strukturę naszej publiczności, wyraźnie widzimy, że Lublin naprawdę is Youth! – mówi Agnieszka Wojciechowska, dyrektorka programowa Festiwalu Wschód Kultury – Inne Brzmienia.

Listę tegorocznych gwiazd otwiera legendarna, brytyjska formacja Ladytron. Będzie to koncert wyjątkowy, gdyż zespół, a w zasadzie ikona światowej sceny elektronicznej, jest świeżo po wydaniu nowego albumu, a w Lublinie pojawi się na jedynym polskim występie. Artyści z Liverpoolu łączą w swojej twórczości pop, synth wave, shoegaze oraz awangardowe eksperymenty brzmieniowe. W Lublinie pojawi się także Stian Westerhus – wybitny gitarzysta i producent, na co dzień udzielający w się m.in. w takich formacjach jak Ulver, Jaga Jazzist czy Puma, który przyjedzie ze swoim nowym, autorskim materiałem. Wydarzeniem będzie też bez wątpienia występ jednej z czołowych formacji niemieckiej sceny awangardowej, czyli tria To Rococo Rot. Ich lubelski koncert to prawdziwa gratka dla fanów, bowiem grupa pozostająca od dłuższego czasu w zawieszeniu, reaktywuje się specjalnie na Wschód Kultury – Inne Brzmienia i wykona swoje najlepsze kompozycje, w unikalny sposób łącząc żywe brzmienia instrumentalne z elektroniką. W tegorocznym programie warto zwrócić także uwagę na Dead Cat in a Bag – artystów z Turynu, którzy czerpią z bogatej tradycji wielkich songwriterów, dokładając do tego szczyptę folku, rocka czy choćby muzyki teatralnej oraz na wschodzącą gwiazdę londyńskiej sceny niezależnej – Nuhę Ruby Ra – autorkę tekstów, kompozytorkę, w kreatywny sposób łączącą elektronikę, hip hop, ale też mocniejsze brzmienia post punkowe.

Program Innych Brzmień nigdy nie byłby kompletny bez polskich wykonawców. W tym roku prym będą wiedli znakomici artyści związani ze świętującą swoje 25-lecie wytwórnią Gusstaff Records. W line-upie pojawią się wychodzące od muzyki tradycyjnej, a kończące na swobodnej improwizacji Tuleje, najnowsze post-punkowe dziecko wrocławskiej załogi związanej m.in. z Ukrytymi Zaletami Systemu, czyli znakomite Atol Atol Atol oraz poruszające się na styku jazzu, noise’u, post-rocka czy eksperymentów brzmieniowych trio szorstkie. W tym roku usłyszymy także powracające w wielkim stylu Contemporary Noise Ensemble, rozkręcającego swoją karierę w zawrotnym tempie Jakuba Skorupę, fenomenalną młodzież z grup ta Ukrainka i Kisu Min oraz znakomity jazzowo-bluesowy zespół Koń.

Ostatni rok dla artystów i artystek z Ukrainy to nieustanne zmaganie się z koszmarem wojny i niewyobrażalnie trudną sytuacją codziennej egzystencji w zagrożeniu, stresie i niepewności. Sztuka, w obliczu poważnych kryzysów, ma jednak swoje miejsce i niezwykle istotną rolę, a przypominanie o ukraińskiej kulturze i promowanie jej, jest dla nas dziś jeszcze ważniejsze niż dotychczas. Dlatego w tym roku w Lublinie zaprezentują się 3 znakomite projekty ze sceny alternatywnej naszych sąsiadów – jazzowy Hyphen Dash oraz elektroniczne The Lazy Jesus i Monoconda. Postaramy się także przybliżyć aktualną sytuację branży muzycznej w Ukrainie. Pomogą nam w tym przedstawiciele kultowego, ukraińskiego Atlas Festival.

Podczas tegorocznej edycji wydarzenia będziemy mieli także okazję zobaczyć fotograficzne podróże Zofii Jabłońskiej – pionierki ukraińskiej fotografii, feministki i reportażystki, plakaty Dominiki Czerniak-Chojnackiej, szklane negatywy Leopoldyny i Edwarda Januszów oraz wystawę okładek książek wydanych w ramach Wschodniego Expressu.

Z myślą o dzieciach i młodzieży odbędą się liczne warsztaty muzyczne, których rolą jest oswajanie młodych ludzi z różnymi gatunkami muzycznymi oraz pokazanie, że muzyka to bogate terytorium poznawcze, stwarzające ogromne pole dla pasjonującej zabawy. Nieco starsi będą mieli okazję nauczyć się sztuki beatboxu z Łukaszem „Siwym” Staniewskim, stworzyć własną piosenkę razem z Magdą Dubrowską, nagrać klip wideo oraz zaprojektować graffiti pod okiem białoruskiej artystki – Aleny Hrybianchuk. Najmłodsi wezmą udział m.in. w warsztatach umuzykalniających w duchu Music Learning Theory Edwina Eliasa Gordona, stworzą własne kartki dźwiękowe z nagraniami odgłosów wykreowanych przez siebie stworów czy zbudują nowe instrumenty na podstawie książki autorstwa Dominiki Czerniak-Chojnackiej. Małe Inne Brzmienia są jednym z wydarzeń programu Europejskiej Stolicy Młodzieży Lublin 2023.

W ramach modułu literackiego Festiwalu odbędzie się sześć premier wydawniczych z serii „Wschodni Express” i „Zakotwiczone” takich autorów i autorek jak: Aušra Kaziliūnaitė, Kristiina Ehin, Lena Kudajewa, Polina Położencewa, Oksana Sawczenko, Ilya Kaminsky i Lamed Szapiro. Poza seriami ukaże się pierwsza monografia niezależnego współczesnego teatru białoruskiego – zbiór tekstów krytycznych pod redakcją Iriny Lappo. Białoruscy artyści oraz ludzie kultury w związku z narastającym represyjnym klimatem politycznym zmuszani są do opuszczania kraju i stawania się uchodźcami poszukującymi bezpieczeństwa i wolności twórczej, aby nadal móc wyrażać siebie i swobodnie tworzyć. Premierom towarzyszyć będą dyskusje związane zarówno z tematyką samych książek, jak i kontekstem społeczno-kulturowym, w jakim powstawały. Będzie można wziąć udział m.in. w czytaniu performatywnym dramatu pt. „Noc zakryje poranek”, którego prapremiera miała miejsce w Teatrze Polskim w Warszawie (reż. Svitlana Oleshko) oraz w licytacji na rzecz Ukrainy.

Podczas Festiwalu Wschód Kultury – Inne Brzmienia nie może zabraknąć ciekawych propozycji filmowych. W tym roku podczas wydarzenia zostaną wyświetlone cztery filmy: „Piosenki o miłości”, reż. Tomasz Habowski, „Przystanek – Ziemia”, reż. Kateryna Gornostai, „Co w duszy gra”, reż. Pete Docter oraz „Silent Twins”, reż. Agnieszka Smoczyńska.

Festiwal Wschód Kultury – Inne Brzmienia daje też możliwość wzięcia udziału w inspirujących dyskusjach związanych z muzyką. Przed nami spotkanie z wytwórnią Gusstaff Records, indywidualne konsultacje dla młodych artystów i artystek z profesjonalistami z branży muzycznej, „Kids are alright” – youth and music – spotkanie dotyczące dobrych praktyk z całego świata w obszarze zaangażowania młodych osób w życie muzyczne, „Music Saves Ukraine” – dyskusja na temat aktualnej sytuacji na ukraińskim rynku muzycznym. Dyskutować będziemy także o roli muzyki w budowaniu kreatywnych miast przyszłości – „Miasta muzyki. Miasta młodzieży”, a w nowym cyklu „Debaty Wschodu Kultury” poruszymy kwestię pokoleniowości w muzyce i wraz z zaproszonymi gośćmi zastanowimy się, co w tym obszarze może dziś oznaczać hasło „Moja generacja”.

Festiwal Wschód Kultury – Inne Brzmienia jest jednym z wydarzeń programu Europejskiej Stolicy Młodzieży Lublin 2023. Międzynarodowe jury uznało, że to właśnie Lublin będzie miał okazję zaprezentować Europie wartości ważne dla młodych, pokazać ich aktywności i skierować uwagę w swoich działaniach na młodzież. Tytuł ESM przyznawany jest przez Europejskie Forum Młodzieży na jeden rok. Więcej o Europejskiej Stolicy Młodzieży na www.lublin.eu/lublin/esm2023.

Festiwal Wschód Kultury – Inne Brzmienia
6–9 lipca 2023 r.
Błonia pod Zamkiem w Lublinie i Stare Miasto
Wstęp wolny
Więcej informacji na temat festiwalu można znaleźć na: www.innebrzmienia.eu oraz www.wschodkultury.eu/.

Organizatorzy festiwalu Wschód Kultury – Inne Brzmienia:
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Narodowe Centrum Kultury, Miasto Lublin, Warsztaty Kultury w Lublinie.
Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Krzysztof Żuk – Prezydent Miasta Lublin
Partner główny: STRABAG Sp. z o.o.
Partnerzy: Music Export Poland, Keychange
Patroni Medialni: Antyradio, Polityka, Gazeta Wyborcza, HIRO, Presto, nowamuzyka.pl, Kultura Enter, Onet
Sponsor: Browar Zakładowy
Festiwal Wschód Kultury – Inne Brzmienia jest jednym z wydarzeń programu Europejskiej Stolicy Młodzieży Lublin 2023.
Nasz Festiwal działa na rzecz równości płci w branży muzycznej w sieci Keychange.


Program:
6.07 CZWARTEK
Cały dzień | Zofia Jabłońska – plenerowa wystawa fotografii | Zaułek Hartwigów
Cały dzień | Małe Inne Brzmienia | różne lokalizacje | zapisy na: innebrzmienia.eu
10.00–18.00 | „Na szklanym negatywie” – wystawa poświęcona Leopoldynie i Edwardowi Januszom | Warsztaty Kultury, Grodzka 7, sala wystawowa – II piętro
10.00–18.00 | „Plakaty z łapy” – wystawa plakatów Dominiki Czerniak-Chojnackiej Warsztaty Kultury, Grodzka 7 – parter
12.00–22.00 | Słowobranie | Księgarnia Między Słowami, Rybna 4/5
14.00–22.00 | Sklep festiwalowy | Namiot Festiwalowy, Błonia pod Zamkiem
14.00–1.00 | Strefa Food Truck | Błonia pod Zamkiem
15.00–22.00 | Wschodni Express | Wystawa portretów autorów i autorek oraz okładek książkowych | Warsztaty Kultury oraz Bałagan, Grodzka 5a – parter Warsztaty Kultury oraz Bałagan, Grodzka 5a – parter
16.30–17.45 | Spotkanie z wytwórnią Gusstaff Records. Rozmawiają Janusz Mucha i Rafał Księżyk | Warsztaty Kultury, Grodzka 7 – patio
17.00–18.00 | Opowieść o ukraińskiej reporterce Zofii Jabłońskiej. Z Veroniką Homeniuk i Natalie Oudin rozmawia Dorota Mościbrodzka | Bałagan, Grodzka 5a – patio
18.00–18.30 | Zofia Jabłońska – wernisaż wystawy fotografii Kuratorka: Emilia Kietlińska-Drozd | Zaułkek Hartwigów
18.00–19.00 | Kisu Min | POL | koncert | Namiot Festiwalowy, Błonia pod Zamkiem
19.15–20.15 | szorstkie | POL | koncert | Namiot Festiwalowy, Błonia pod Zamkiem
20.30–21.45 | Atol Atol Atol | POL | koncert | Namiot Festiwalowy, Błonia pod Zamkiem
22.00–23.15 | Lucy Kruger & The Lost Boys | DEU | koncert | Namiot Festiwalowy, Błonia pod Zamkiem
23.30–0.45 | Bedless Bones | EST | koncert | Namiot Festiwalowy, Błonia pod Zamkiem
7.07 PIĄTEK
Cały dzień | Zofia Jabłońska – plenerowa wystawa fotografii | Zaułek Hartwigów
Cały dzień | Małe Inne Brzmienia | różne lokalizacje | zapisy na: innebrzmienia.eu 10.00–18.00 | „Na szklanym negatywie” – wystawa poświęcona Leopoldynie i Edwardowi Januszom | Warsztaty Kultury, Grodzka 7, sala wystawowa – II piętro
10.00–18.00 | „Plakaty z łapy” – wystawa plakatów Dominiki Czerniak-Chojnackiej | Warsztaty Kultury, Grodzka 7 – parter
12.00–22.00 | Słowobranie | Księgarnia Między Słowami, Rybna 4/5
14.00–22.00 | Sklep festiwalowy | Namiot Festiwalowy, Błonia pod Zamkiem
14.00–1.00 | Strefa Food Truck | Błonia pod Zamkiem
15.00–16.00 | Music IN | Indywidualne konsultacje dla młodych artystów i artystek z przedstawicielami branży muzycznej | Warsztaty Kultury, Grodzka 5a, sala widowiskowa – II piętro | zapisy na: innebrzmienia.eu
15.00–22.00 | Wschodni Express | Wystawa portretów autorów i autorek oraz okładek książkowych | Warsztaty Kultury oraz Bałagan, Grodzka 5a – parter
16.00–17.30 | Keychange | „Kids are alright” – youth and music. Dobre praktyki w obszarze zaangażowania młodych osób w życie muzyczne. Spotkanie z artystkami i innowatorkami sieci Keychange z Kanady, Estonii, Niemiec, Szwecji i Irlandii poprowadzi Misia Furtak | Warsztaty Kultury, Grodzka 7 – patio
16.00–22.00 | Targi Małych Wydawców | Błonia pod Zamkiem
17.00–18.00 | Wschodni Express | Premiera książki: Aušra Kaziliūnaitė „osobista pustka” w tłum. Pauliny Ciuckiej | Z autorką i tłumaczką rozmawia Wojciech Szot | Bałagan, Grodzka 5a – patio
17.30–18.00 | „Plakaty z łapy” – wystawa plakatów Dominiki Czerniak-Chojnackiej – wernisaż wystawy i spotkanie z autorką | Warsztaty Kultury, Grodzka 7 – parter
18.00–19.00 | Tuleje | POL | koncert | Namiot Festiwalowy, Błonia pod Zamkiem
18.30–19.30 | Zakotwiczone | Premiera książki: Lamed Szapiro „Wylej swój gniew” w tłum. Belli Szwarcman-Czarnoty | Z tłumaczką rozmawia Magdalena Kicińska | Bałagan, Grodzka 5a – patio | POL
19.15–20.15 | Koń | POL | koncert | Namiot Festiwalowy, Błonia pod Zamkiem
20.30–21.45 | Dead Cat in a Bag | ITA | koncert | Namiot Festiwalowy, Błonia pod Zamkiem
22.00–23.15 | Whispering Sons | BEL | koncert | Namiot Festiwalowy, Błonia pod Zamkiem
23.30–0.45 | Miesha & The Spanks | CAN | koncert | Namiot Festiwalowy, Błonia pod Zamkiem
8.07 SOBOTA
Cały dzień | Zofia Jabłońska – plenerowa wystawa fotografii | Zaułek Hartwigów
Cały dzień | Małe Inne Brzmienia | różne lokalizacje | zapisy na: innebrzmienia.eu
10.00–11.30 | Wschodni Express | Premiera książki: Lena Kudajewa, Polina Położencewa i Oksana Sawczenko „Insekt” w tłum. Anny Korzeniowskiej-Bihun | Z autorkami i tłumaczką rozmawia Paweł Passini | Bałagan, Grodzka 5a – patio
10.00–18.00 | „Na szklanym negatywie” – wystawa poświęcona Leopoldynie i Edwardowi Januszom | Warsztaty Kultury, Grodzka 7, sala wystawowa – II piętro
10.00–18.00 | „Plakaty z łapy” – wystawa plakatów Dominiki Czerniak-Chojnackiej | Warsztaty Kultury, Grodzka 7 – parter
12.00–12.45 | Wschodni Express | „Noc zakryje poranek” – czytanie performatywne towarzyszące premierze książki „Insekt” | Warsztaty Kultury, Grodzka 5a, sala widowiskowa – II piętro
12.00–22.00 | Słowobranie | Księgarnia Między Słowami, Rybna 4/5
14.00–15.00 | „Razem do zwycięstwa” – licytacja na rzecz Ukrainy Bałagan, Grodzka 5a – patio
14.00–15.15 | Dyskusja | „Miasta muzyki. Miasta młodzieży” – rola muzyki w budowaniu kreatywnych miast przyszłości | dyskusję z przedstawiciel(k)ami polskich samorządów oraz menager(k)ami kultury poprowadzi Tamara Kamińska | Warsztaty Kultury, Grodzka 7 – patio
14.00–15.30 | Pokaz filmu | „Piosenki o miłości”, reż. Tomasz Habowski, Polska 2021, 90 min | Warsztaty Kultury, Grodzka 5a, sala widowiskowa – II piętro
14.00–22.00 | Sklep festiwalowy | Namiot Festiwalowy, Błonia pod Zamkiem
14.00–1.00 | Strefa Food Truck | Błonia pod Zamkiem
15.00–22.00 | Wschodni Express | Wystawa portretów autorów i autorek oraz okładek książkowych | Warsztaty Kultury oraz Bałagan, Grodzka 5a – parter
16.00–17.30 | Debaty Wschodu Kultury | „Moja generacja” – dyskusja o pokoleniowym wymiarze muzyki | Z Filipem Kalinowskim, Karoliną Czarnecką, Bartłomiejem Skubiszem „Eskaubei”, Agatą Kępińską rozmawia Mariusz Herma | Warsztaty Kultury, Grodzka 7 – patio
16.00–17.30 | Wschodni Express | Premiera książki: Kristiina Ehin „Planeta pożeraczy serc” w tłum. Marty Perlikiewicz | Z tłumaczką rozmawia Olga Wiewióra | Bałagan, Grodzka 5a – patio
16.00–18.00 | Pokaz filmu | „Przystanek – Ziemia”, reż. Kateryna Gornostai, Ukraina 2021,122 min | Warsztaty Kultury, Grodzka 5a, sala widowiskowa – II piętro
16.00–22.00 | Targi Małych Wydawców | Błonia pod Zamkiem
18.00–19.00 | ta Ukrainka | POL/UKR | koncert | Namiot Festiwalowy, Błonia pod Zamkiem
19.15–20.15 | Nuha Ruby Ra | GBR | koncert | Namiot Festiwalowy, Błonia pod Zamkiem
20.30–21.45 | To Rococo Rot | DEU | koncert | Namiot Festiwalowy, Błonia pod Zamkiem
22.00–23.15 | Ladytron | GBR | koncert | Namiot Festiwalowy, Błonia pod Zamkiem
23.30–0.45 | Monoconda | UKR | koncert | Namiot Festiwalowy, Błonia pod Zamkiem
9.07 NIEDZIELA
Cały dzień | Zofia Jabłońska – plenerowa wystawa fotografii | Zaułek Hartwigów
Cały dzień | Małe Inne Brzmienia | różne lokalizacje | zapisy na: innebrzmienia.eu
10.00–18.00 | „Na szklanym negatywie” – wystawa poświęcona Leopoldynie i Edwardowi Januszom | Warsztaty Kultury, Grodzka 7, sala wystawowa – II piętro
10.00–18.00 | „Plakaty z łapy” – wystawa plakatów Dominiki Czerniak-Chojnackiej Warsztaty Kultury, Grodzka 7 – parter
11.00–12.00 | Zakotwiczone | Premiera książki: Ilya Kaminsky „Republika Głuchych” w tłum. Anny Łazar | Z autorem i tłumaczką rozmawia Agnieszka Budnik | Bałagan, Grodzka 5a – patio 12.00–21.00 | Słowobranie | Księgarnia Między Słowami, Rybna 4/5
13.00–14.00 | Premiera monografii teatru białoruskiego. Z Iriną Lappo, Hanną Karniajuk i Ewą Wientorską rozmawia Grzegorz Kondrasiuk | Bałgan, Grodzka 5a – patio
14.00–15.45 | Pokaz filmu | „Co w duszy gra”, reż. Pete Docter, USA 2020, 106 min | Warsztaty Kultury, Grodzka 5a, sala widowiskowa – II piętro
14.00–22.00 | Sklep festiwalowy | Namiot Festiwalowy, Błonia pod Zamkiem
14.00–1.00 | Strefa Food Truck | Błonia pod Zamkiem
15.00–22.00 | Wschodni Express | Wystawa portretów autorów i autorek oraz okładek książkowych | Warsztaty Kultury oraz Bałagan, Grodzka 5a – parter
16.00–17.15 | „Music Saves Ukraine” – dyskusja na temat aktualnej sytuacji na ukraińskim rynku muzycznym. W spotkaniu udział wezmą: Vlad Yaremchuk, Diana Dadonova, Ehor Havrylenko, Anna Klimczak. Rozmowę poprowadzi Jędrzej Słodkowski. | Warsztaty Kultury, Grodzka 7 – patio
16.00–18.00 | Pokaz filmu | „Silent Twins”, reż. Agnieszka Smoczyńska, USA 2022, 113 min Warsztaty Kultury, Grodzka 5a, sala widowiskowa – II piętro
18.00–19.00 | Hyphen Dash | UKR | koncert | Namiot Festiwalowy, Błonia pod Zamkiem
19.15–20.15 | Stian Westerhus | NOR | koncert | Namiot Festiwalowy, Błonia pod Zamkiem
20.30–21.45 | Contemporary Noise Ensemble | POL | koncert | Namiot Festiwalowy, Błonia pod Zamkiem
22.00–23.15 | Jakub Skorupa | POL | koncert | Namiot Festiwalowy, Błonia pod Zamkiem
23.30–0.45 | The Lazy Jesus presents UA Tribal | UKR | koncert | Namiot Festiwalowy, Błonia pod Zamkiem

Na wszystkie wydarzenia festiwalu WSTĘP BEZPŁATNY.

Powiązane Video Wszystkie video

XVII Mi?dzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina - Etap III
XVII Mi?dzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina - Fina?y
Jacques-Martin Hotteterre - Suita III
JIMEK - Crux

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Jeremi UBG 00 2023 911 pokrowiec na ukulele koncertowe
Ernie Ball 2023 Paradigm Super Slinky struny do gitary elektrycznej 9-42
Sibelius 7 EDU program do edycji nut, wersja edukacyjna dla nauczycieli i instytucji (szkoy, domy kultury)
Sibelius 7 Photo EDU program do edycji nut + program PhotoScore Ultimate 7, wersja edukacyjna dla nauczycieli i instytucji (szkoy, domy kultury)

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl