Lublin - TOP wydarzenia 02-03 2024

W najbliższym czasie w Lublinie odbędzie się wiele interesujących wydarzeń kulturalnych, muzycznych oraz artystycznych.

Dla miłośników punk rocka nie może zabraknąć Punk Fest Tour, który odbędzie się w Fabryce Kultury Zgrzyt 1 marca. Na scenie zobaczymy takie zespoły jak Gaga/Zielone Żabki, Sexbomba, Fort Bs, Bang Bang, Uliczny Opryszek czy Tzn Xenna. Ceny biletów zaczynają się od 80 PLN.

Tego samego dnia w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego wystąpi Majka Jeżowska z zespołem. To doskonała okazja do nostalgii i wspólnego śpiewania znanych i lubianych utworów. Bilety można kupić już od 90 PLN.

Kolejnego dnia w Filharmonii Lubelskiej będzie można posłuchać Poznańskiego Chóru Projektowego i orkiestry kameralnej w koncercie "The Best of PRL", prezentującym najlepszą muzykę lat 60. i 70. Bilety kosztują od 50 PLN.

Tego samego dnia w Centrum Spotkania Kultur wystąpi zespół Myslovitz, obchodzący 25-lecie albumu "Miłość w Czasach Popkultury". Cena biletów to 130 PLN.

Na koniec, 7 marca, w Fabryce Kultury Zgrzyt zagra zespół Żywiołak, zapewniający niezapomniane show muzyczne. Bilety dostępne są od 69 PLN.

To tylko kilka z wielu wydarzeń, które czekają na miłośników kultury i muzyki w Lublinie. Nie ma wątpliwości, że nadchodzące tygodnie będą bogate w artystyczne doznania i niezapomniane koncerty. Zaplanujcie więc swój czas i bądźcie gotowi na niezapomniane emocje!
Bilety na wszystkie wydarzenia znajdziesz w naszym serwisie. Lublin - pełna lista wydarzeń

Wydarzenia


Nuty


1

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl