Białystok - TOP wydarzenia 11-12 2023

W najbliższym czasie miasto Białystok będzie gościć wiele fascynujących wydarzeń z zakresu kultury, muzyki, sztuki i rozrywki. O to kilka z nich, które warto zaplanować w swoim kalendarzu.

Pierwszym wydarzeniem, które warto odnotować, jest "Koncert z cyklu 'Studencka Scena Młodych'", który odbędzie się w białostockiej "Sali Kameralnej Opery i Filharmonii Podlaskiej". To doskonała okazja, aby posłuchać utalentowanych młodych muzyków z Białegostoku i okolicy. Koncert odbędzie się 7 grudnia o godzinie 19:00.

Kolejnego wieczoru, 8 grudnia, na Dużej Scenie Opery i Filharmonii Podlaskiej odbędzie się "Recital fortepianowy" z udziałem utworów takich kompozytorów jak [A] Schönberg, Brahms, Chopin i Beethoven. To propozycja dla miłośników muzyki klasycznej, którzy pragną się zanurzyć w niepowtarzalnych dźwiękach mistrzowsko wykonywanych kompozycji.

Spacerując po białostockich ulicach 8 grudnia warto zawitać do "Nie Teatru", gdzie na scenie zaprezentują się Krzysztof Żesławski, Natalia Lubrano i Olek Miśkiewicz w projekcie "Osiecka na Jazzowo". Ceny biletów zaczynają się od 90 złotych, a publiczność będzie miała okazję posłuchać jazzowych reinterpretacji najsłynniejszych utworów Agnieszki Osieckiej.

Ryszard Rynkowski, jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich artystów, wystąpi w Białymstoku 10 grudnia w Operze i Filharmonii Podlaskiej. Koncert ten to niepowtarzalna okazja, aby usłyszeć jego największe przeboje na żywo.

15 grudnia "Zmiana Klimatu" gościć będzie zespół Illusion, który właśnie obchodzi swe XXX-lecie istnienia. To prawdziwe święto rocka, podczas którego artyści zaprezentują swoje największe hity.

W tym samym dniu "Nie Teatr" zaprasza na "World Music Night" z udziałem zespołu Vołosi. Będzie to niezwykły wieczór pełen magicznych dźwięków, który zabierze publiczność w muzyczną podróż do różnych stron świata.

Jeśli poszukują Państwo wydarzenia dla całej rodziny, to "Rodzinny koncert pełen ciepła i pięknej muzyki" 17 grudnia w "Nie Teatrze" spełni oczekiwania zarówno dorosłych, jak i dzieci. Artyści z projektu "W Poszukiwaniu Świątecznego Światła" zaserwują repertuar pełen magii i świątecznego nastroju.

Tego samego dnia w "Nie Teatrze" odbędzie się również "Koncert pełen muzyki i uruchamiających wyobraźnię opowieści", w którym artyści zabiorą publiczność w muzyczną podróż do Hiszpanii i Wenezueli.

Wieczór 18 grudnia będzie należał do legendarnej polskiej artystki – Maryli Rodowicz. Jej koncert "Małgośka Forever" w Operze i Filharmonii Podlaskiej jest doskonałą okazją, aby na żywo usłyszeć jej największe przeboje.

Na zakończenie grudnia, 21 grudnia w "Nie Teatrze" odbędzie się "Koncert z kolędami i pastorałkami". Janek Traczyk zaprezentuje aranżacje znanych kolęd i pastorałek, które nawiązują do muzyki filmowej, klasyki i popu.

To tylko wybrane wydarzenia, które będą miały miejsce w mieście Białystok w najbliższym czasie. Warto śledzić kulturalne i muzyczne wydarzenia, aby nie przegapić tak fascynujących artystów i miejsc.
Bilety na wszystkie wydarzenia znajdziesz w naszym serwisie. Białystok - pełna lista wydarzeń

Wydarzenia


1

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl