Warsztaty fingerstyle w Krzyżowej

Wciąż można zapisywać się na warsztaty Piotra Słapy i Piotra Resteckiego, które odbędą się podczas 12. Letniego Festiwalu Gitary w Krzyżowej. Termin składania zgłoszeń został przedłużony do 31 maja.
W ramach kursu przewidziane są zajęcia grupowe oraz indywidualne konsultacje z wykładowcami. Ponadto uczestnicy warsztatów mają zagwarantowany czterodniowy pobyt w Krzyżowej wraz z wyżywieniem i bezpłatnymi wejściówkami na festiwalowe koncerty.
Podczas tegorocznej edycji festiwalu, która odbędzie się w dniach od 26 lipca do 3 sierpnia, zagrają między innymi: Jozsef Eotvos, Laurent Boutros, Simone Iannarelli, Marcin Olak & Leszek Potasiński, Robert Horna & Krzysztof Pełech, Kuba Niedoborek, Marek Pasieczny. Planowane są również występy uczestników warsztatów, w tym krótki koncert orkiestry gitarowej.
Pakiet fingerstyle jest tylko jedną z wielu propozycji warsztatowych zaproponowanych przez organizatorów festiwalu. Podczas zajęć w Krzyżowej swój muzyczny warsztat będą mogli doskonalić także gitarzyści klasyczni, jazzowi i miłośnicy flamenco.
Zapisy na warsztaty przyjmowane są poprzez formularz znajdujący się na stronie: www.gitara.krzyzowa.plPowiązane Video Wszystkie video

Piotr Lachert - XX Sonata
Pami?ci Piotra Lacherta
Muzyka Piotra Lecherta
Justyna Philipp i kwartet z?o?ony z profesorów Akademii Muzycznej w Gda?sku

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Kordylewski Robert ″Fingerstyle″ 50 wicze na gitar solo
AN Perfect Promotion ″Mylenie w muzyce″ energetyczne warsztaty z zakresu muzyki
AN Cichoski Leszek ″Gitarowe ABC″ kurs multimedialny CD
AN Sapa Piotr ″Broken Wing″ ksika B-Stock, brak pyty CD

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl