Nuty: nauka gry fingerstyle

Tommy Emmanuel: Fingerstyle Guitar Method (+ audio online) - szkoła gry fingerstyle na gitarę akustyczną

97 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Tommy Emmanuel: Fingerstyle Guitar Method' to fantastyczny podręcznik australijskiego gitarzysty Tommy Emmanuel'a, który w swej książce prezentuje cztery ćwiczenia w stylu fingerstyle i dwie aranżacje na gitarę klasyczną. Książka ta może służyć jako pomocny przewodnik w pracy nad doskonaleniem stylu fingerstyle oraz jako punkty odniesienia do innych warsztatów Tommy'ego. Nuty dla zaawansowanych. Do książki dołączony jest specjalny kod umożliwiający dostęp do materiałów muzycznych przez Internet. Dostęp możesz uzyskać za pomocą komputera, smartfonu i tabletu. Pliki audio zawierają m.in. wersje demo oraz podkłady do zagrania każdego utworu i są w cenie książki. O tym w jaki sposób uzyskać do nich dostęp przeczytasz >>> w artykule Spis treści:1. Holding Position2. Fingerstyle Notation3. Learning to Read Tabulature4. Dictation Notes with Tommy Emmanuel5. Getting Started On Fingerstyle Guitar6. Tom's Thumb7. Freight Train (simple version)8. Mr. Guitar9. Dixie McGuire9. Thumbpickers Chord Chart   Tytuł Tommy Emmanuel Fingerstyle Guitar MethodAutor: Tommy EmmanuelStopień trudności: dla zaawansowanychInstrument: gitara Notacja muzyczna: zapis nutowy, zapis tabulaturowyWydawnictwo: Mel Bay Format: 32 str, A4, miękka oprawa, kod audio online Język wydania: angielski ISBN: 9780786670666 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

David Laboga PERFECTION Tommy Emmanuel kabel instrumentalny 3m jack/jack
David Laboga PERFECTION Tommy Emmanuel kabel instrumentalny 6m jack/jack ktowy
David Laboga PERFECTION Tommy Emmanuel kabel instrumentalny 6m jack/jack
David Laboga PERFECTION Tommy Emmanuel kabel instrumentalny 4,6m jack/jack ktowy
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

Cracow Guitar Quartet

Cracow Guitar Quartet

Początki historii kwartetu sięgają 1993 roku, kiedy to Joanna Baran i Jadwiga Wołek założyły duet gitarowy o nazwie Alirio Duo. Pomimo sukcesów jakie duet odnosił w Polsce i za granicą, artystki postanowiły poszerzyć jego skład, chcąc wzbogacić...

GUITAR SOUNDS JAZZY  JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

GUITAR SOUNDS JAZZY JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

Płyta kolorowa, zróżnicowana, wciągająca. Wykonania swobodne, wirtuozowskie i porywające tam gdzie to wskazane, liryczne i zamyślone w wolnych częściach. Jednym słowem - kawał bardzo dobrej muzy w rękach młodego, utalentowanego i ambitnego muzyka.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl