1. Start
  2. Artykuły
  3. Filharmonia Wrocławska
  4. DO WYGRANIA PODWÓJNA WEJŚCIÓWKA NA KONCERT FLAMENCO W FILHARMONII WROCŁAWSKIEJ!
ARTYKUŁ: Filharmonia Wrocławska - DO WYGRANIA PODWÓJNA WEJŚCIÓWKA NA KONCERT FLAMENCO W FILHARMONII WROCŁAWSKIEJ!

DO WYGRANIA PODWÓJNA WEJŚCIÓWKA NA KONCERT FLAMENCO W FILHARMONII WROCŁAWSKIEJ!

szukaj w artykułach:
Tym razem dzięki uprzejmości Filharmonii Wrocławskiej czeka na naszych czytelników jedna podwójna wejściówka na Koncert Flamenco.

W komentarzu pod artykułem proszę wpisać z jakim hiszpańskim regionem związane jest Flamenco (jeśli macie zablokowane otrzymywanie wiadomości na FB od nieznajomych to proszę wpiszcie jeszcze adres e-mail, żebym mogła skontaktować się z ewentualnym szczęściarzem). Osoba, która pierwsza zostawi komentarz będzie mógła odebrać dwuosobową wejściówkę na Koncert Flamenco, który odbędzie się 18.10 o godz. 19.00.
Proszę nie wysyłać zgłoszeń e-mailem, ponieważ trudno byłoby ustalić kolejność ich nadejścia - tylko komentarze FB (pod treścią artykułu, nie na naszej tablicy!).
Jedna osoba może się zgłosić tylko do jednego koncertu.
Zwycięzca musi zostać wyłoniony conajmniej do 17.10!

Kilka uwag które wyszły w poprzednich edycjach:

- Jeżeli masz zablokowaną możliwość otrzymywania wiadomości prywatnych na FaceBooku od nieznajomych to koniecznie zostaw adres e-mail lub telefon, żebysmy mogli Cię poinformować o wygranej. (zdarzyło mi się już kilka razy, że moje wiadomości na FaceBooku nie dochodziły, więc na wszelki wypadek lepiej jest zostawić adres e-mail)
- Niektórych wpisów nie widać, dlatego jeśli nie dostaniecie ode mnie wiadomości (na facebooku lub e-mailem), że wygraliście wejściówkę to proszę o kontakt jak najszybciej

* zastrzegamy sobie prawo do niewielkich zmian (np. terminów) w stuacjach od nas niezależnych (np zmiana/odwołanie terminu koncertu przez organizatora)Katalog muzyczny dopisz się »

© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl