1. Start
  2. Artykuły
  3. Aktualności
  4. BNO ogłasza casting
ARTYKUŁ: Aktualności - BNO ogłasza casting

BNO ogłasza casting

szukaj w artykułach:
Baltic Neopolis Orchestra ze Szczecina i Vasko Vassilev, koncertmistrz Royal Opera House w Londynie poszukują kobiet-muzyków do nowego show muzycznego opartego na biografii Vivaldiego.

Antonio Vivaldi, włoski skrzypek i kompozytor ze święceniami kapłańskimi, nazywany był przez wzgląd na kolor włosów Rudym Księdzem. Taki też tytuł będzie nosiło show z muzyką Vivaldiego oparte na jego biografii produkowane przez Baltic Neopolis Orchestrę. Właśnie rusza casting do udziału w przedsięwzięciu.

W castingu mogą wziąć udział kobiety w wieku pomiędzy 20 a 40 lat grające na instrumentach strunowych lub klawiszowych.
– Poszukujemy skrzypaczek, altwiolistek, wiolonczelistek, kontrabasistek, pianistek oraz gitarzystek grających także na mandolinie – mówi Emilia Goch, dyrektorka Baltic Neopolis Orchestra. – Casting odbywa się przez Internet i dotyczy artystek z całego świata, aby się zgłosić wystarczy przesłać do nas filmik pokazujący umiejętności.

Idealna kandydatka powinna mieć jednak nie tylko umiejętności muzyczne, ale i aktorskie.
– Wybrane artystki zagrają razem Vasko Vassilevem w muzycznym show pt. Red Priest, czyli Rudy Ksiądz, w którym Vasko będzie Vivaldim – dodaje Emilia Goch. – Z przedstawieniem mamy zamiar jeździć po całej Europie, dlatego castingu nie ograniczamy tylko do Polski.

Film wideo pokazujący umiejętności w dowolnym repertuarze nie dłuższy niż 15 min (lub link do filmu), biogram i zdjęcie, zainteresowane castingiem artystki mogą wysyłać do 15 września 2015 r. na adres mailowy: [email protected].

Projekt współfinansowany przez Miasto Szczecin.
Więcej informacji: www.balticneopolis.pl


kategoria: Aktualności
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl