Time for Chopin dla warszawiaków

fot. mat. prasowe

Time for Chopin chce zachęcić warszawiaków do zapoznania się z najpiękniejszymi dziełami Fryderyka Chopina. Dlatego aż do końca kwietnia 2019 roku można skorzystać ze specjalnych zniżek na koncerty, które odbywają się codziennie o godzinie 18.00 w Starej Galerii ZPAF przy placu Zamkowym 8 w Warszawie.

Codzienne recitale dedykowane muzyce Fryderyka Chopina to znany już na kulturalnej mapie Warszawy projekt, który podbija serca nie tylko mieszkańców Warszawy i okolic, ale też turystów chcących poznać stolicę od strony muzycznej. Artyści Time for Chopin są wybitnymi chopinistami, dlatego wizyta w Starej Galerii ZPAF to prawdziwa uczta dla ducha. Dodatkowo do końca kwietnia warszawiacy mogą skorzystać ze specjalnych zniżek.

Środa dla seniora
Ruszyła już zimowo-wiosenna oferta, z której mogą skorzystać seniorzy. Specjalnie dla nich organizatorzy koncertów przewidzieli promocje. Od poniedziałku do czwartku osoby powyżej 60. roku życia mogą zakupić bilet w cenie 30 złotych, a w każdą środę jedynie za 20 zł.

Dla par i rodzin
Od 6 grudnia w dniach od poniedziałku do czwartku na specjalne zniżki mogą liczyć też pary do 35. roku życia. Oferta dla nich to 2 bilety w cenie 1, czyli 2 osoby mogą wysłuchać recitalu za 60 zł. Time for Chopin zaprasza też rodziny z dziećmi. Do końca kwietnia od poniedziałku do czwartku rodzice zapłacą za bilet 45 zł, a dzieci do 16 lat wezmą udział w koncercie zupełnie bezpłatnie. Wszyscy dorośli słuchacze w przerwie będą mogli spróbować także tradycyjnego polskiego napitku, czyli miodu pitnego, a dzieci soku z polskich jabłek.

Patroni Time for Chopin
Time for Chopin został objęty patronatem honorowym Narodowego Centrum Kultury, a także patronatami medialnymi: Programu 2 Polskiego Radia, Polskiego Radia Chopin, TVP Kultura i magazynu Warsaw Insider. Partnerem inicjatywy jest również Towarzystwo im. Fryderyka Chopina. Time for Chopin należy także do Warszawskiej Organizacji Turystycznej.

Kalendarz koncertów znajduje się na stronie www.TimeforChopin.eu.

***
Time for Chopin
Są to codzienne koncerty, które odbywają się na Starym Mieście w Starej Galerii Związku Polskich Artystów Fotografików (ZPAF) przy placu Zamkowym 8. Każdego dnia o godz. 18:00 przez 50 minut można wysłuchać utworów Fryderyka Chopina w wykonaniu wybitnych pianistów. Rezerwacji biletów można dokonać poprzez stronę www.TimeforChopin.eu lub telefonicznie pod numerem + 48 501 127 125. Inicjatywę Time for Chopin wspiera założone w 1934 roku Towarzystwo im. Fryderyka Chopina, które szerzy wiedzę o twórczości kompozytora.

Powiązane Video Wszystkie video

Ennio Morricone - Once Upon a Time in the West
Yiruma - Time Forgets
Hans Zimmer - Time - z filmu Incepcja
Sarah Brightman i Andrea Bocelli - Time to say godbye

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Chopin Fryderyk - Najpikniejszy Chopin na fortepian
PWM Chopin Fryderyk - Najatwiejszy Chopin na fortepian
Rohema Percussion Chopin, batuta
Nux Time Core Deluxe efekt gitarowy

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl