1. Start
  2. Artykuły
  3. Wydarzenia muzyczne
  4. Na gotyckim szlaku - wędrówka III Chojna
ARTYKUŁ: Wydarzenia muzyczne - Na gotyckim szlaku - wędrówka III Chojna

Na gotyckim szlaku - wędrówka III Chojna

szukaj w artykułach:
Trzecia wędrówka w ramach IV Letniego Festiwalu wędrownego Na gotyckim szlaku Muzyka w zabytkach Pomorza Zachodniego 2013 odbędzie się  31.08.2013 w Chojnej (Kościół pw. Świętej Trójcy).

17.00 wernisaż wystawy – Pomorze Zachodnie w latach pięćdziesiątych i sześćdziesiątych XX wieku w fotografii Tadeusza Białeckiego

18.00 program turystyczny – przewodnik Michał Gierke

Trasa turystyczna:
Zbiórka w ratuszu - Miejskiej Bibliotece Publicznej, stąd wyruszy wycieczka, prowadząca przez kościół Mariacki do obiektów poklasztornych - kościoła św. Trójcy.

19.00 koncert Vitae Pomeranorum – Zaginiony Świat Muzyki Pomorskiej

Koncert będzie owocem realizowanego projektu, w ramach, którego odbędą się warsztaty, wykłady i konferencja na temat muzyki symfonicznej Antona Rosettiego. Projekt realizowany będzie w ramach Funduszu Małych Projektów Euroregionu Pomerania INTERREG IVA

Wykonawcy koncertu:
Orkiestra Famd.pl grająca na instrumentach historycznych

Paweł Osuchowski – dyrygent

Bus do dyspozycji szczecińskiej publiczności odjeżdża każdorazowo z przystanku autobusowego przy placu Żołnierza Polskiego w Szczecinie. Bilet (tam i z powrotem) cena promocyjna 25,- zł. Rezerwacja i sprzedaż na stronie organizatora: www.famd.pl Sprzedaż bezpośrednia – Fanaberia Republika Rozmaitości, Deptak Księcia Bogusława X 5 w Szczecinie.

kategoria: Wydarzenia muzyczne
© CameralMusic 2011 by programista | design: studiobaklazan.pl