W niedzielę 31 stycznia o godz. 18:00 w kościele pw. św. Klemensa w Zawoi odbędzie się koncert kolęd, będący jednocześnie pierwszym koncertem jubileuszowej, 10. edycji Festiwalu Muzyka Zaklęta w Drewnie.
A wszystko zaczęło się w 2007 roku, kiedy to po raz pierwszy Muzyka zabrzmiała na Szlaku Architektury Drewnianej w zabytkowych kościołach wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Konsekwentnie, do dziś w pięknej scenerii drewnianych zabytków rozgrywają się niezwykłe wydarzenia muzyczne.
Jubileuszowy rok zaczniemy wraz z artystami Piwnicy św. Norberta, którzy w programie "Niebiańska Kolęda" zaprezentują najpiękniejsze kolędy w różnych językach.
Ostatni weekend stycznia w Zawoi pełen będzie dodatkowych atrakcji, mających na celu promocję subregionu gorlicko-sądeckiego. Kto odwiedzi Centrum Górskie "Korona Ziemi" i Stację Narciarską Mosorny Groń, gdzie zawita Camper Małopolski, będzie mógł poznać lokalne tradycje i atrakcje, a także posmakować regionalnych przysmaków!
Szczegółowe informacje na stronie Szlaku Architektury Drewnianej w Małopolsce
Oraz na portalu Facebook:
www.facebook.com/events/1492219361087957/
Copyright © 2011-2025 CameralMusic.pl