Nuty: Nuty

Ryszard Bukowski: III Kwartet smyczkowy - nuty na kwartet smyczkowy

15 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


 Publikacja zawiera III kwartet smyczkowy autorstwa Ryszarda Bukowskiego. W skład kwartetu wchodzą: I i II skrzypce, altówka i wiolonczela. Nuty przeznaczone dla średnio zaawansowanych muzyków. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje. Tytuł: III Kwartet smyczkowyAutor: Ryszard BukowskiInstrument: skrzypce, wiolonczela, altówkaNotacja muzyczna: zapis nutowy, partyturaFormat: 36 stron, miękka oprawa, B5 (167x236 mm)Stopień trudności: dla średnio-zaawansowanychWydawnictwo: PWMJęzyk wydania: polski, angielski zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Stadnik Ryszard ″Szkoa na flet prosty″
AN Goliski Ryszard ″wiczenia pomocnicze do nauki gry na skrzypcach″
Miditech AudioLink III interfejs USB
PWM Osiecka Agnieszka - Wielki piewnik, tom III ″Apetyt na ycie″
Kwartet smyczkowy Walasek

Kwartet smyczkowy Walasek

Jedyny ściśle rodzinny, profesjonalny kwartet smyczkowy na świecie. Występuje w składzie: ojciec - wiolonczelista Wojciech Walasek oraz jego dzieci - skrzypkowie Emilia i Wojciech i altowiolista Kamil. Głębokie tradycje muzykowania w rodzinie Walasków sięgają XVIII wieku.

Kwartet smyczkowy Merlo

Kwartet smyczkowy Merlo

Powstał w 2003 r. z inicjatywy instrumentalistek, na co dzień współpracujących z Nową Orkiestrą Kameralną i Warsaw Cameratą. Zespół tworzą absolwentki Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie: Emilia Walasek-Gorczyca - I skrzypce, Monika Kos-Nowicka - II skrzypce, Ewa Rybarczyk – altówka

Wiolonczela

Wiolonczela

Instrument smyczkowy wywodzący się z violi da braccio powstał mniej więcej około roku 1560 niedługo po pojawieniu się skrzypiec. Niestety jednak wiolonczela nie miała tyle szczęścia co skrzypce...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl