Nuty: śpiewnik harcerski

Śpiewanki z nad Warty - nuty, akordy, słowa - Henryk Perzyński

32 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Zestaw 66 harcerskich piosenek. Wszystkie z repertuaru harcerskiego zespołu WARTAKI. Śpiewnik zawiera zapis nutowy z symbolami akordów i teksty piosenek. Dla wszystkich. Manufaktura Piosenki Harcerskiej WARTAKI - tak brzmi pełna nazwa Zespołu Artystycznego Wielkopolskiej Chorągwi Z.H.P. działającego od 1973 roku w Kole. Wartaki występowały nie tylko w Polsce, ale również w Czechach, Bułgarii, Rosji, we Włoszech, w Anglii, w Niemczech, na Węgrzech i na Ukrainie. Założycielem i szefem artystycznym zespołu jest Henryk Perzyński, twórca większości piosenek, harcmistrz, wychowawca kilku pokoleń rozśpiewanej młodzieży harcerskiej, „Kawaler Orderu Uśmiechu”). Jego piosenki nagradzane były w wielu konkursach autorsko-kompozytorskich, trafiły również do podręczników gimnazjalnych. Spis utworów: JESZCZE JEDEN LASŻUCZEKDWIE DROGIZASMUCONYM DĘBOMBALLADAJUTRO ZNÓWMASZEROWANKADNIU, SŁONECZNY DNIUDOBRY CZASPANNA PIOSENKAECHO, ECHO, ECHOPRZY OGNISKU BAJ, BAJ, BAJKOLOROWYM SZLAKIEM DNIANIE WIEM DOKĄD DROGAŻAGLE NA MASZT KOMU SŁOŃCADNIWYŚPIEWAĆ JESIEŃPIOSENKA ... NA WSZYSTKOA JA KOCHAM TO ŚPIEWANIERIKI-TIKI-TAKWRÓCISZ TUDZISIAJ TU, JUTRO TAMJEST TAKI CZASZWYKŁA BALLADAW DRODZEBIEGAJ Z NAMI... I ZARAZ BĘDZIE LŻEJKOGO BARDZIEJ WOLISZ BOSSANOWA - RAZPIOSENKA posłuchajBEZ GITARY ANI RUSZPŁYNIESZ RZEKO  ŚPIEWAJ CAŁĄ NOCTO ŚPIEWANIE NAM NIE SZKODZINAPISZ DLA MNIE WIERSZNA SZLAKU SŁOŃCAPOKOCHAJ JESIEŃWYŚPIEWAMY JESZCZE SOBIE NOCĄ POŚPIEWAMY TYLKO MNIE ZE SOBĄ WEŹ  SAMBA NIEWYSPANAPRZYJACIELE ZAPRASZAJĄSTAWAJ DO GRYPLECIUGA posłuchajMAM CZAS posłuchajTAKI REJSHEJ, KUPAŁOA U NAS BABIE LATOMOŻE WŁAŚNIE TUTAKA ZWYKŁA PIOSENKATO DOPIERO 35 LATODNAJDZIEMYNA PRZEDWIOŚNIUBRACTWO ROBIN HOODAO WAKACYJNEJ MIŁOŚCI PIOSENKA BANALNAPÓJDĘ WSZĘDZIESTRACH NA WRÓBLEZIELONE SZURU-BURUPIOSENKI, KTÓRE POŁĄCZYŁY NASCZYJEŚ SERCELUZUJ FOKABLUES DO BIAŁEGO DNIAJUŻ ZA KILKA DNIWRACAMY TUNASZE MAŁE WĘDROWANIE Tytuł: Śpiewanki z nad WartyAutor: Henryk PerzyńskiStopień trudności: dla wszystkichInstrument: głosNotacja muzyczna: zapis nutowy, akordy, słowaWydawnictwo: Studio BisFormat: 136 stron, A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788363204426 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Andrzej Henryk Bczyk - Jazzujcy fortepian, ksika + CD
AN Andrzej Henryk Bczyk ″Muzyka na gitar solo″ ksika
AN Templin G. - Akordy klawiszowe
PWM Sosiński Kazimierz - Studium gry akordowej na gitarze, technika chwytów barré, akordy i ich symbole
Henryk Górecki

Henryk Górecki

Znakomity polski kompozytor oraz pedagog, kawaler Orderu Orła Białego urodził się w 1933 roku w Czernicy na Śląsku. Swoją edukację muzyczną rozpoczął w wieku 19 lat w Średniej Szkole Muzycznej...

Sonata

Sonata

Nazwa tej formy muzycznej wywodzi się od włoskiego słowa suonare oznaczającego „brzmieć”. Dawniej (XVII wiek) sonata był to utwór instrumentalnym na wiele głosów i w taki sposób stała się przeciwieństwem wokalnej kantaty.

Symfonia

Symfonia

Słowo symfonia wywodzi się z greki z syn- i phone, słowa które używane było przez greków do zdefiniowania konceptów dotyczących „zgodności”. Od XVIII wieku termin ten zaczął być używany odnośnie formy muzycznej wywodzącej się głównie z sonaty, alei również z preludia, suity i uwertury.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl