Nuty: Nuty

Letnie Łaminutki - arkusze z ćwiczeniami muzycznymi dla dzieci do wydruku (produkt cyfrowy - plik PDF)

20 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Łaminutki w letniej odsłonie!Ćwiczenie nut, które nie jest nudne. Zagadki, przy których mimochodem utrwalasz nazwy dźwięków, wartości rytmicznych, szlifujesz znajomość położenia dźwięków na klawiaturze i pięciolinii. Do tego poznajesz kilka ciekawych terminów muzycznych. Z Łaminutek najbardziej ucieszą się kilkulatki zaczynające przygodę z grą na instrumencie (szczególnie fortepianie), a właściwie ich nauczycielki i nauczyciele. Zadania uwzględniają dźwięki od c1 do c2, więc są idealne dla początkujących.Kolorowe arkusze z grafikami w letnim klimacie i wesołe zadania na nich zawarte są na pewno świetnym pomysłem na ostatnie zajęcia tuż przed wakacjami. Co otrzymujesz?- 19 kart z ćwiczeniami,- arkusz z kolorową pięciolinią - kopiuj ile razy zechcesz i komponujcie własne letnie przeboje,- mini grę planszową - popisz się znajomością nut i pojęć muzycznych i zdobądź "Górę Harmonii". Jest to produkt cyfrowy. W wiadomości e-mail otrzymasz gotowy do wydruku plik .pdf, który możesz pobrać przez 30 dni. Plik wysyłany jest do 24 godzin po opłaceniu zakupu. Tytuł: Letnie ŁaminutkiAutorzy: Agnieszka Sakowicz, Iwona PetaStopień trudności: dla początkującychWydawnictwo: ArwenaSeria: ŁaminutkiFormat: 22 strony, A4, produkt cyfrowy (PDF)Język wydania: polski zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Alpine Muffy Olive Green ochronniki suchu dla dzieci
Conn (703883) Saksofon altowy w stroju Eb dla dzieci AS655
Alpine Muffy Kids Pink ochronniki suchu dla dzieci rowe
Alpine Muffy Kids Blue ochronniki suchu dla dzieci niebieskie
Jerzy Fryderyk Haendel

Jerzy Fryderyk Haendel

Kompozytor ten urodził się w Halle (aktualne Niemcy) w roku 1685 niemniej jednak w wieku 42 lat dostał obywatelstwo angielskie i zamieszkał na stałe w Londynie. Chociaż nie pochodził z rodziny z tradycjami muzycznymi był młodym talentem, któego nauczycielem był Friedrich Wilhelm Zachow uczący chłopc

Zubin Mehta

Zubin Mehta

Urodzony w Bombaju w 1936 roku, choć wywodzący się z rodziny tradycjami muzycznymi (jego ojciec jest założycielem Symfonii w Bombaju, a aktualnie Dyrektorem Muzycznym Młodzieżowej Amerykańskiej Orkiestry Symfonicznej w Los Angeles) początkowo miał w planach karierę lekarską.

Giacomo Puccini

Giacomo Puccini

Urodzony w 1858 roku w Lukce ten pochodził z rodziny z muzycznymi tradycjami. Jego przodkowie byli organistami oraz dyrygentami w kaplicy kościoła Św. Marcina w jego rodzinnym mieście.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl