„Pierwsze Kroczki” – Mama Dada


Pierwsze kroczki to piosenka z albumu Pierwsze przygody.
mamadada.bandcamp.com/releases

Mama Dada to projekt, który powstał po urodzeniu się naszego małego brzdąca. Nasze piosenki tak, jak i wszystko inne, kręcą się właśnie wokół niego.

Nasz strona internetowa
www.mamadada.pl

__________

Coś o albumie:
Pierwsze przygody to album dla całej rodziny. Dla tych, którzy mają małe dziecko, jak i tych, którzy mają to już za sobą i chcą sobie przypomnieć te piękne czasy. Są też tacy, którzy zastanawiają się, jak to jest. Dla was także!

Album powstał po urodzeniu się naszego szkrabka, kiedy to cały nasz świat odwrócił się do góry nogami. Piosenki powstawały jedna po drugiej opisując te niezapomniane chwile. Znalazło się też miejsce na odrobinę humoru.

Zapraszamy na przygodę i życzymy miłego słuchania!

Lucas Dada Lechowski
jest autorem tekstów i muzyki. Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach, skrzypek, gitarzysta, kompozytor. Absolwent Instytutu Sundance i Berlinale Talents, autor muzyki do filmów i projektów multimedialnych: m.in. zdobywcy studenckiego Oskara "Un Mundo Para Raul" oraz "Where were you" – TV special dla NBC News. Jego muzyka była grana na Venice Film Festival, Sundance Film Festival, Los Angeles Film Festival, Tribeca oraz wielu innych.

Agnieszka Mama Szostakowska, wokalistka z zamiłowania, Absolwentka ASP w Krakowie, specjalistka w zakresie architektury w cyberprzestrzeni i wirtualnej rzeczywistości, na co dzień projektant scenografii (set designer) do filmów i telewizji (współpracowała m.in. przy Fast and Furious, The Guilty, Rebel, How to Get Away With Murder, Jane the Virgin).


Więcej nagrań video Więcej w tej kategorii

Komentarz


Powiązane Video

Marek i Wacek - Prz??niczka
Decomposing Composers - Monty Python Sings
Leszek D?ugosz - Ja nie jestem Amadeusz Mozart
CO-OPERA - "By?e? przejazdem"
Wszystkie video
Richard Wagner

Richard Wagner

Ten kompozytor i teoretyk działający w epoce romantyzmu urodził się w Lipsku w roku 1813. Muzyką zaczął interesować się po wsyłuchaniu dzieł Beethovena oraz Webera. Jego pierwsze dzieło- uwertyrę orkiestrową można było usłyszeć w Lipsku, kiedy artysta ten miał 16 lat.

Piotr Czajkowski

Piotr Czajkowski

Urodzony w 1840 roku w Workińsku był wrażliwym i utalentowanym dzieckiem. Pierwsze dzieło napisał mając 14 lat, był to walc zadedykowany swojej nauczycielce. Studiował w Petersburgu u A. Rubinsteina i N. I. Zaremby, jednak w tym czasie...

JAN MRÁČEK

JAN MRÁČEK

Od 2003 roku Jan Mráček uczył się w Praskim Konserwatorium, pod okiem Profesora Jiřego Fišera. Szkołę ukończył z wyróżnieniem w 2013 roku i zaczął odnosić pierwsze sukcesy, m.in. debiutował w serii koncertów Young Talent, prezentującej młodych artystów w legendarnej sali koncertowej Rudolfinum Conce

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl