Nuty: Nuty

Jesienne Łaminutki - arkusze z ćwiczeniami muzycznymi dla dzieci do wydruku (produkt cyfrowy - plik PDF)

20 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Jesienne wydanie Łaminutek, czyli wesołych łamigłówek muzycznych dla najmłodszych.Łaminutkowe ćwiczenia pomagają utrwalać nazwy dźwięków, ich położenie na pięciolinii oraz klawiaturze, a także powtarzać wartości rytmiczne, rozpoznawać podstawowe znaki muzyczne i zaznajomić się z improwizacją. Zadania w Łaminutkach obejmują zakres dźwięków od c1 do c2, co czyni z nich idealną pomoc dla początkujących. Nauczyciele gry na fortepianie (ale i innych instrumentach) mogą wykorzystać je w pracy z najmłodszymi, już kilkuletnimi dziećmi. Wesołe zagadki w jesiennych klimatach i kolorowa grafika odczarowują nudę nauki teorii muzycznej. Co otrzymujesz?- 18 kart z ćwiczeniami,- dwa arkusze z kolorową pięciolinią - komponujcie własne, jesienne piosenki,- mini grę planszową (do rywalizacji w rozpoznawanie dźwięków z kimś lub samemu ze sobą). Jest to produkt cyfrowy. W wiadomości e-mail otrzymasz gotowy do wydruku plik .pdf, który możesz pobrać przez 30 dni. Plik wysyłany jest do 24 godzin po opłaceniu zakupu. Tytuł: Jesienne ŁaminutkiAutorzy: Agnieszka Sakowicz, Iwona PetaStopień trudności: dla początkującychSeria: ŁaminutkiWydawnictwo: ArwenaFormat: 19 stron, A4, produkt cyfrowy (PDF)Język wydania: polski zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Alpine Muffy Green ochronniki suchu dla dzieci
Zildjian Travis Barker paki perkusyjne
Alpine Muffy Pink ochronniki suchu dla dzieci rowe
Conn (703883) Saksofon altowy w stroju Eb dla dzieci AS655
Lutnik Rajba

Lutnik Rajba

Uczniowie na instrumentach z naszej pracowni zajmują miejsca oraz wyróżnienia na konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych. Pracownia współpracuje z wieloma szkołami muzycznymi i muzykami zarówno w Polsce, jak i zagranicą.

Giacomo Puccini

Giacomo Puccini

Urodzony w 1858 roku w Lukce ten pochodził z rodziny z muzycznymi tradycjami. Jego przodkowie byli organistami oraz dyrygentami w kaplicy kościoła Św. Marcina w jego rodzinnym mieście.

Zubin Mehta

Zubin Mehta

Urodzony w Bombaju w 1936 roku, choć wywodzący się z rodziny tradycjami muzycznymi (jego ojciec jest założycielem Symfonii w Bombaju, a aktualnie Dyrektorem Muzycznym Młodzieżowej Amerykańskiej Orkiestry Symfonicznej w Los Angeles) początkowo miał w planach karierę lekarską.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl