Nuty: Nuty

Jesteśmy na wczasach - piosenki na głos i fortepian - Wojciech Młynarski, Janusz Sent

29 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Opracowanie na głos i akompaniament fortepianowy do popularnych i lubianych piosenek Wojciecha Młynarskiego, znakomitego tekściarza oraz Janusza Senta, autora muzyki. Książka zawiera fragmenty konferansjerki Wojciecha Młynarskiego z recitalu, który został zarejestrowany w warszawskim teatrze Rampa.Spis utworów: Alkoholicy z mojej dzielnicy Ballada o panach łobuzach Bynajmniej Dziewczyny, bądźcie dla nas dobre na wiosnę Jesteśmy na wczasach Komu poniedziałek przyniesie szczęście Łoł Melodią wracasz do mnie Nie umiałem tak ładnie Nie umiem grać w miłości Och, ty w życiu Płaćcie gotówką Prowizorycznie Przedostatni walc Smak rzeczy i słów Sposób na bezsenność Sposób na panów Śpiewam, czyli jestem W razie czego przypomnijcie sobie Zdzisia Żorżyk   Tytuł: Jesteśmy na wczasach Autor: Wojciech Młynarski, Janusz Sent Seria: - Instrument: wokal, fortepian Stopień trudności: dla początkujących i średnio-zaawansowanych Notacja muzyczna: nuty Wydawnictwo: PWM Format: 92 str, A4, miękka oprawa Język wydania: polski ISBN: M274004798   zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Mynarski Wojciech, Sent Janusz - Piosenki na gos z fortepianem (+ funkcje harmoniczne)
PWM Turnau Grzegorz - Piosenki na gos i fortepian
PWM Kilar Wojciech - Muzyka filmowa na fortepian, z.2
PWM Kilar Wojciech - Muzyka filmowa na fortepian, z.1
Agata Dalli

Agata Dalli

'Piękny głos, talent aktorski, zmysłowa prezencja sceniczna' - to główne cechy tej wszechstronnie uzdolnionej artystki. Agata Dalli oprócz śpiewu z akompaniamentem orkiestry, wykonuje utwory na fortepian solo oraz śpiewa z własnym akompaniamentem fortepianu.

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Kwartet smyczkowy Walasek

Kwartet smyczkowy Walasek

Jedyny ściśle rodzinny, profesjonalny kwartet smyczkowy na świecie. Występuje w składzie: ojciec - wiolonczelista Wojciech Walasek oraz jego dzieci - skrzypkowie Emilia i Wojciech i altowiolista Kamil. Głębokie tradycje muzykowania w rodzinie Walasków sięgają XVIII wieku.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl