Imany – Wonderful Life (Stream Jockey Rework)


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fanów na całym świecie, na trzy dni przed premierą najnowszej płyty „Voodoo Cello”, Imany prezentuje klip do swojej wersji przeboju „Wonderful Life (Stream Jockey Rework)”. Do tej pory na kanale YT dostępne było jedynie Lyric Video do tego utworu. Imany, znana już jest z tego, że swoje wartości i przekonania zawiera w muzyce, którą tworzy. W „Wonderful Life” podkreśla przesłanie jakie niesie nadzieja, tak ważna w dzisiejszych czasach. Teledysk do zremiksowanej wersji piosenki, którą pokochali już słuchacze na całym świecie, nakręcony został na pustkowiu, z wymyśloną scenografią stworzoną przez paryskie studio VFX Mathematic (odpowiedzialni za efekty specjalne w klipach Lil Nas X, Fka Twigs, Dua Lipa, The Weeknd, Coldplay...).

Klip w poetycki sposób pokazuje lepszy świat, jest metaforą dziedzictwa przekazanego nowemu pokoleniu, którego uosobieniem jest chłopiec – prywatnie syn artystki. Ten samotny maraton  przez pustynie, ziemie wulkaniczne, morza i góry, kończy się w bezpiecznych ramionach matki. Uśmiechamy się, wzruszamy i jesteśmy zaskoczeni, że tańczymy lub pozwalamy sobie na marzenia...Więcej nagrań video Więcej w tej kategorii

Powiązane Video

Tatiana i Sergey Nikitin "Wonderful Waltz" (B. Okudżawa)
Always Look on the Bright Side of Life
Story of My Life - One Direction - ThePianoGuys
Bogdan Ota - Story Of My Life
Wszystkie video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl