Nuty: Nuty

Rozmowy - Wojciech Młynarski

35 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Rozmowy - Młynarski' to zbiór rozmów z ostatnich lat zebranych przez dziennikarkę i córkę - tu w podwójnej roli Agata Młynarska - z Mistrzem - Wojciechem Młynarskim.Wojciech Młynarski był rozmówcą wymagającym i jak sam powtarzał lubił rozmowy inteligentne z puentą!W prezentowanej książce opowiada nam o miejscach i ludziach, których spotkał w życiu, o początkach pisania, o rodzinie... a we wszystko wpleciona jest wiara, nadzieja i optymizm, jak w jego ponadczasowych piosenkach. A wszystko to z klasą, dystansem i błyskiem. To prawdziwa uczta intelektualna. I szansa na pobycie przez chwilę z Mistrzem. Absolutnie.   Tytuł: Rozmowy - MłynarskiAutor: Wojciech MłynarskiWydawnictwo: PrószyńskiFormat: 320 str., twarda oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788381232647 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Boston AG 100 TD pickguard, za tortoise
AN WSC PLPC-L-BLK pytka wykoczeniowa
AN WSC PLPC-L-IVO pytka wykoczeniowa
Boston 056-U klucze do ukulele
Opowieść o początkach jazzu w Polsce – Wojciech Karolak w cyklu „Muzyka wolności”

Opowieść o początkach jazzu w Polsce – Wojciech Karolak w cyklu „Muzyka wolności”

Przedstawiamy kolejny odcinek cyklu „Muzyka wolności. W 100. rocznicę urodzin Leopolda Tyrmanda”. Przez osiem tygodni prezentujemy rozmowy z muzykami, którzy debiutowali w latach 50. ubiegłego stulecia. Bohaterem szóstego odcinka jest Wojciech Karolak – znakomity pianista, wirtuoz organów Hammonda,

Kwartet smyczkowy Walasek

Kwartet smyczkowy Walasek

Jedyny ściśle rodzinny, profesjonalny kwartet smyczkowy na świecie. Występuje w składzie: ojciec - wiolonczelista Wojciech Walasek oraz jego dzieci - skrzypkowie Emilia i Wojciech i altowiolista Kamil. Głębokie tradycje muzykowania w rodzinie Walasków sięgają XVIII wieku.

Stanley Devine: Smorawiński na miarę Chopina i ABBY

Stanley Devine: Smorawiński na miarę Chopina i ABBY

Stanley Devine, publicysta oraz autor wydanej w formie rozmowy z prof. Marią Szyszkowską kontrowersyjnej chwilami książki "Na każdy temat" porównuje głogowskiego gitarzystę Witolda Smorawińskiego do Chopina, a nawet legendarnej ABBY.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl