Nuty: Nuty

Piosenki Jerzego Dudusia Matuszkiewicza na głos i fortepian - Jerzy Duduś Matuszkiewicz

35 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Wspaniała kolekcja ponadczasowych utworów Jerzego 'Dudusia' Matuszkiewicza - kompozytora, jazzmana, absolwenta łódzkiej Wyższej Szkoły Filmowej, komponującego do słów Osieckiej, Młynarskiego czy Kondratowicza. Jego melodie  - tu w opracowaniu nutowym na głos i fortepian - łatwo zapadają w ucho i cieszą się niesłabnącym powodzeniem.Utwory w publikacji: 1. Był taki czas z serialu TV Stawka większa niż życie, sł. Wojciech Młynarski2. Czterdzieści lat minęło z serialu TV Czterdziestolatek, sł. Jan Tadeusz Stanisławski3. Jeszcze w zielone gramy, sł. Wojciech Młynarski4. La valse du mal z filmu Palace Hotel, sł. Wojciech Młynarski5. Mam ochotę na chwileczkę zapomnienia, sł. Wojciech Młynarski6. Miłość złe humory ma z filmu Małżeństwo z rozsądku, sł. Agnieszka Osiecka7. Nie bądź taki szybki Bill z serialu TV Wojna domowa, sł. Ludwik Jerzy Kern8. Piosenka z przedmieścia z filmu Dwa żebra Adama, sł. Janusz Kondratowicz9. Róża i bez z filmu Jak rozpętałem II wojnę światową, sł. Andrzej Czekalski10. Tylko wróć z serialu TV Wojna domowa, sł. Wojciech Młynarski11. W siną dal, sł. Bogusław Choiński, Jan Gałkowski12. Zakochani są wśród nas, sł. Janusz Kondratowicz   Tytuł: Piosenki Jerzego Dudusia Matuszkiewicza na głos i fortepianAutor: Jerzy Duduś MatuszkiewiczStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: głos, fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowy, Wydawnictwo: PWMFormat: 44 str., N4, miękka oprawaJęzyk wydania: polski, angielskiISBN: 9790274009885 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Turnau Grzegorz - Piosenki na gos i fortepian
PWM Sienkiewicz Kuba - Piosenki na gos z fortepianem
AN Piotrowski Jerzy ″Szkoa na perkusj″ ksika + CD
PWM Buble Michael - To Be Loved (utwory na fortepian, wokal i gitar)
JERZY MAKSYMIUK

JERZY MAKSYMIUK

Jerzy Maksymiuk urodził się w Grodnie. Studia muzyczne zwieńczyły trzy dyplomy: z pianistyki (klasa Jerzego Lefelda), kompozycji (klasa Piotra Perkowskiego) i dyrygentury (klasa Bogusława Madeya).

Agata Dalli

Agata Dalli

'Piękny głos, talent aktorski, zmysłowa prezencja sceniczna' - to główne cechy tej wszechstronnie uzdolnionej artystki. Agata Dalli oprócz śpiewu z akompaniamentem orkiestry, wykonuje utwory na fortepian solo oraz śpiewa z własnym akompaniamentem fortepianu.

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl