Nuty: nuty na saksofon

Jacek Grudzień, Maciej Zieliński, Paweł Mykietyn: Trzy utwory na saksofon altowy i taśmę (+ płyta CD)

30 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Kolekcja trzech utworów na saksofon altowy i taśmę z materiałem wykonawczym (partią taśmy) na płycie CD.Znajdziemy tu utwór Jacka Grudnia inspirowany zimowym krajobrazem Wilanowa-Morysina, utwór Macieja Zielińskiego będący podróżą wyimaginowanego bohatera przez 6 różnych krain dźwiękowych oraz utwór Pawła Mykietyna napisany dla Aliny Mleczko.Spis utworów: Zieliński Maciej - Alone in A CrowdGrudzień Jacek - DrzewaMykietyn Paweł - Sonatina für Alina   Tytuł: Trzy utwory na saksofon altowy i taśmę Autor: Jacek Grudzień, Maciej Zieliński, Paweł MykietynStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: saksofon altowyNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: PWMFormat: 12 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 8322407106 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Leblanc Etui na stroiki Reed Guard Saksofon altowy/Klarnet altowy
Yamaha YAS 475 saksofon altowy z futerałem
Stewart Ellis SE-710-N saksofon altowy Es, niklowany (z futeraem)
Arnolds&Sons AAS 110 saksofon altowy
Maciej Zieliński

Maciej Zieliński

W minionym roku Maciej Zieliński bardzo wyróżniał się na scenie muzyki współczesnej. We wrześniu ukazała się jego płyta monograficzna "Across the Millenniums - Muzyka z przełomu tysiącleci" podsumowująca twórczość poważną.

Saksofon

Saksofon

Saksofon to instrument dęty, który pomimo iż wykonany jest z metalu należy zaliczyć do grupy instrumentów dętych drewnianych. Klasyfikacja wynika z budowy oraz drewnianego stroika, który jest źródłem dźwięku (podobnego do tego znajdującego się w klarnecie).

Sinfonia Varsovia i Mykietyn: związek nierozerwalny

Sinfonia Varsovia i Mykietyn: związek nierozerwalny

29 marca w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego odbył się koncert pod batutą Bassema Akiki w ramach cyklu „Oddźwięki. Nowa muzyka polska”.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl