Nuty: Nuty

Niezapomniane przeboje Andrzeja Zielińskiego i zespołu Skaldowie cz. 1 (PVG) - nuty na fortepian lub keyboard, wokal i akordy gitarowe

27 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Pierwsza część z dwuczęściowego wydania największych przebojów Andrzeja Zielińskiego i zespołu „Skaldowie”. Opracowanie zapisu nutowego na głos z fortepianem i gitarą dla średnio-zaawansowanych. Wydania oznaczone jako PVG (Piano Vocal Guitar - Fortepian Melodia Gitara) zawierają zapis nutowy linii melodycznej, nuty na fortepian, akordy gitarowe oraz słowa do piosenek zamieszczonych w publikacji. Więcej o nutach PVG przeczytasz >>> w artykule Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.Spis utworów: CAŁA JESTEŚ W SKOWRONKACH - (L.A. Moczulski / Andrzej Zieliński)DOPÓKI JESTEŚ - (A. Kuryło / Andrzej Zieliński)MEDYTACJE WIEJSKIEGO LISTONOSZA - (L.A. Moczulski / Andrzej Zieliński)NIE CAŁUJ MNIE PIERWSZA - (A. Osiecka / Andrzej Zieliński)PRZEŚLICZNA WIOLONCZELISTKA - (W. Młynarski / Andrzej Zieliński)SZANUJMY WSPOMNIENIA - (A. Jastrzębiec-Kozłowski / Andrzej Zieliński)WIERNIEJSZA OD MARZENIA - (A. Jastrzębiec-Kozłowski / Andrzej Zieliński)WSZYSTKO KWITNIE WKOŁO - (M. Bobrowski / Andrzej Zieliński)WSZYSTKO MI MÓWI, ŻE MNIE KTOŚ POKOCHAŁ - (W. Młynarski / Andrzej Zieliński) Tytuł: Niezapomniane przeboje Andrzeja Zielińskiego i zespołu Skaldowie cz. 1Autor: Andrzej Zieliński, SkaldowieStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: fortepian lub keyboard, głos, gitara i akordy gitaroweNotacja muzyczna: akordy gitarowe, tekst, zapis nutowyWydawnictwo: Studio BisFormat: 40 stron, A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 8390371305 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Wenclewski Jacek ″Przeboje muzyki klasycznej″ samouczek na gitar
J. Gsior - Przeboje wiata w atwym opracowaniu na fortepian - AMERYKA
PWM Rni - All time greatest movie songs (utwory na fortepian, wokal i gitar)
PWM ABBA - Gold. Greatest hits (utwory na fortepian, wokal i gitar)
„Zabobony gasnącego stulecia” Andrzeja Chłopeckiego: Świat opisany za pomocą słownych kliszy? /recenzja książki/

„Zabobony gasnącego stulecia” Andrzeja Chłopeckiego: Świat opisany za pomocą słownych kliszy? /recenzja książki/

W PWM ukazała się trzecia, może najważniejsza, książka Andrzeja Chłopeckiego: „Zabobony gasnącego stulecia”. Jej autor uświadamia nam, jak chętnie i często uciekamy się do gotowych schematów pragnąc opisać świat.

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Camerata Vistula

Camerata Vistula

Zespół wybitnych instrumentalistów - solistów i kameralistów założony w 1986 roku przez wiolonczelistę Andrzeja Wróbla. Jest jedynym w Polsce i jednym z niewielu w Europie zespołów zajmujących się wykonywaniem muzyki kameralnej w tak oryginalnym składzie.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl