Nuty: Nuty

Iggy Pop Open Up and Bleed. Upadki, wzloty i odloty legendarnego punkowca - Paul Trynka

42 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


"Iggy Pop Open Up and Bleed. Upadki, wzloty i odloty legendarnego punkowca" to opowieść o życiu Iggy’ego Popa, kompletny zapis chaotycznego życia szurniętego artysty, pełnego spektakularnych wzlotów i miażdżących upadków, nazywanego „wściekły, zły, nieokiełznany”, ale to również opowieść o jego alter ego - Jimie Osterbergu – chłopcu, którego szkolni koledzy mianowali „największą nadzieją klasy”. Jim Osterberg stał się członkiem punkowego zespołu the Stooge, rozpoznawalny był pod imieniem Iggy, to najbardziej porywajacy i lekkomyslny artysta w historii muzyki, a całkowite oddanie się sztuce uczyniło go postacią legendarną. Życie osobiste Iggiego było o wiele bardziej mroczne, zmagał się z uzależnieniem od narkotyków, chorobą psychiczną i komercją. To, że nadal pozostaje żywy i wciąż występuje dzieląc się z fanami swoją niesłabnącą energią, jest cudem.   Tytuł: Iggy Pop Open Up and Bleed. Upadki, wzloty i odloty legendarnego punkowca.Autor: Paul Trynka Stopień trudności:Instrument: Notacja muzyczna: Wydawnictwo: Sine Qua NonFormat: 504 str., twarda oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788363248369   zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Ketron Pendrive 2016 MidJPro Style Upgrade v4 - pendrive z dodatkowymi stylami
Ketron Pendrive 2016 SD7 Style Upgrade v4 - pendrive z dodatkowymi stylami
Gravity MA POP 1 - Pop Filter z uchwytem typu VARI-ARM
Epiphone Les Paul Custom Pro EB gitara elektryczna
Paul Schweinester

Paul Schweinester

Do niedawna solista wiedeńskiej Volksoper, obecnie występuje gościnnie w takich teatrach operowych, jak Staatstheater (Monachium), Royal Opera House Covent Garden (Londyn) czy Opéra National (Paryż).

Klasyka przenika się z muzyką pop

Klasyka przenika się z muzyką pop

Ostatnio było o fuzjach muzycznych pomiędzy muzyką rockową i klasyczną, tym razem na tapecie liczne i różnorodne integracje klasyczno-popowe. Znajdziemy takie o których pewnie nawet większość z nas nie zdaje sobie sprawy, utwory inspirowane klasyką, wykorzystujące klasyczne instrumentarium, albo po

„Klasyka przenika” – do ROCKA!

„Klasyka przenika” – do ROCKA!

Czyli wybrane aranże rockowe utworów muzyki klasycznej z odrobiną komentarza. Utwory napisane kilkaset lat temu mogą powracać i przenikać do muzyki rozrywkowej, jazzu, rocka, pop, rapu, metalu – właściwie wszędzie. Przenikanie odbywa się tutaj nie tylko w sferze kompozycji, ale również w instrumenta

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl