Nuty: Nuty

David Bowie: Starman - Człowiek, który spadł na ziemię (miękka oprawa) - Paul Trynka

39 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Starman. Człowiek, który spadł na ziemi to interesujące podsumowanie kariery Davida Bowiego. Książka zawiera liczne anegdoty, rozmowy i wywiady ze współpracownikami i artystami, również ponad trzysta dotąd nigdzie nie publikowanych rozmów z osobami mniej lub bardziej związanymi z piosenkarzem – szkolnymi kolegami, menedżerami, muzykami oraz jego bliskimi.David Bowie to postać z bardzo charakterystycznym głosem, którego sposób bycia i twórczość wywarły znaczny wpływ na wielu wykonawców (takich jak Nirvana czy Franz Ferdinand). Artysta nagrywał z takimi sławami jak Iggy Pop, Freddie Mercury czy John Lennon. W sumie sprzedał 136 milionów albumów. Tytuł: David Bowie. Starman. Człowiek, który spadł na ziemię. Autor: Paul Trynka Stopień trudności:Instrument: Notacja muzyczna: Wydawnictwo: Sine Qua NonFormat: 512 str., miękka oprawa ze skrzydełkami, wydanie II uzupełnioneJęzyk wydania: polskiISBN: 9788379247448 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Zeszyt do nut A4, 8 kartek, okładka miękka ″Fortepian″
AN Zeszyt do nut A4, 8 kartek, okładka miękka ″Skrzypce″
Epiphone Les Paul Custom Pro EB gitara elektryczna
Epiphone Les Paul Custom Pro AW gitara elektryczna
Obój

Obój

Obój to instrument dęty drewniany z podwójnym stroikiem w kształcie lekko stożkowatej piszczałki o skali b-f2. Barwa dźwięku oboju jest bardzo miękka, lekko nosowa przypominająca nieco brzmienie instrumentów ludowych.

Paul Schweinester

Paul Schweinester

Do niedawna solista wiedeńskiej Volksoper, obecnie występuje gościnnie w takich teatrach operowych, jak Staatstheater (Monachium), Royal Opera House Covent Garden (Londyn) czy Opéra National (Paryż).

KLASYCYZM

KLASYCYZM

Epoka, w której pierwszorzędnym zadaniem sztuki było opisanie perfekcyjności świata. Człowiek miał być przedstawiany jako istota idealna, a całe społeczeństwo jako perfekcyjna wspólnota. W związku z tym, muzyka w epoce klasycyzmu miała być jasna, przejżysta i znakomita oraz przede wszystkim miała on

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl