Nuty: Nuty

David Bowie: Starman - Człowiek, który spadł na ziemię (twarda oprawa) - Paul Trynka

53 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


"Starman. Człowiek, który spadł na ziemi" to interesujące podsumowanie kariery Davida Bowiego. Książka zawiera liczne anegdoty, rozmowy i wywiady ze współpracownikami i artystami, również ponad trzysta dotąd nigdzie nie publikowanych rozmów z osobami mniej lub bardziej związanymi z piosenkarzem – szkolnymi kolegami, menedżerami, muzykami oraz jego bliskimi.David Bowie to postać z bardzo charaktyrystycznym głosem, którego sposób bycia i twórczość wywarły znaczny wpływ na wielu wykonawców (takich jak Nirvana czy Franz Ferdinand). Artysta nagrywał z takimi sławami jak Iggy Pop, Freddie Mercury czy John Lennon. W sumie sprzedał 136 milionów albumów.   Tytuł: David Bowie. Starman. Człowiek, który spadł na ziemię. Autor: Paul Trynka Stopień trudności:Instrument: Notacja muzyczna: Wydawnictwo: Sine Qua NonFormat: 512 str., twarda oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788363248857 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Epiphone Les Paul Slash Appetite gitara elektryczna + futerał
AN Batuta drewniana, oprawa korkowa
Lena Portal 9W oprawa oświetleniowa
GHS GBDGF David Gilmour struny do gitary elektrycznej 10-48
Mozart - człowiek teatru

Mozart - człowiek teatru

Krótko o fenomenie teatralnym w Historii Muzyki..

Paul Schweinester

Paul Schweinester

Do niedawna solista wiedeńskiej Volksoper, obecnie występuje gościnnie w takich teatrach operowych, jak Staatstheater (Monachium), Royal Opera House Covent Garden (Londyn) czy Opéra National (Paryż).

Sir James Galway

Sir James Galway

„Człowiek ze złotym fletem” przyszedł na świat w Belfaście w roku 1939. Karierę muzyczną rozpoczął będąc dzieckiem od gry na flażolecie, a mając zaledwie 10 lat wygrał konkurs muzyczny w swoim rodzinnym mieście.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl