Nuty: NutyGitara od A do Z - leksykon gitarzysty - Leszek Cesarczyk

25 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja jest podstawowym kompendium wiedzy na temat budowy i historii instrumentu, techniki gry oraz środowiska muzycznego gitarzystów. Autor przedstawia szczegółowo historyczny rozwój gitary i literatury muzycznej w różnych częściach świata, nagraniami, wydawnictwami, festiwalami, konkursami. Ponadto książka omawia zagadnienia techniczne i praktyczne, takim jak budowa gitary, akcesoria, postawa grającego, ułożenie rąk i palców, pierwsze ćwiczenia, a także gitarze flamenco, elektrycznej i akustycznej.Tytuł: Gitara od A do ZAutor: Leszek CesarczykInstrument: gitara klasycznaStopień trudności: dla wszystkichWydawnictwo: PWMFormat: 326 str, B6, twarda oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 8322409138 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Cichoski Leszek ″Gitarowe ABC″ kurs multimedialny CD
AN Cichoski Leszek ″Blues Rock Guitar Workshop″ + 2 CD
Hercules FS 100 B podnek dla gitarzysty
K&M 14675 podnóżek dla gitarzysty, czarny
GITARA

GITARA

Gitara to prawdopodobnie najbardziej rozpowszechniony instrument na świecie. Należy do rodziny instrumentów strunowych, a jej korzenie nie są dokładnie znane. Istnieje teoria, iż przodkiem gitary jest...

Leszek Wachnik - fagot

Leszek Wachnik - fagot

Absolwent Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie w klasie fagotu prof. Z. Płużka (dyplom z wyróżnieniem w 1995 r.).

Miloš Karadaglic–“Mediterraneo”

Miloš Karadaglic–“Mediterraneo”

Gitara jest obecnie jednym z najbardziej popularnych instrumentów. Jeżeli weźmiemy pod uwagę jej wszechobecność w świecie muzyki rockowej i popularnej, stosunkowo niską cenę (oczywiście mam na myśli te najtańsze modele), a także małe gabaryty, trudno się dziwić...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl