Nuty: Nuty

Ilustrowany leksykon rocka - David Vartabedijan

32 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Rewelacyjna książka dla młodzieży wydana w twardej oprawie i na kredowym papierze, więc doskonale sprawdzi się jako prezent. A zawartość jest niezwykle interesująca przedstawia bowiem historię rocka prezentując najsłynniejsze postaci i zespoły muzyki rockowej. Znajdziesz tu ciekawie podane informacje o blisko 100 twórcach i wykonawcach. Poznasz ich dokonania i utwory oraz albumy, które koniecznie należy wysłuchać, które warto wysłuchać. Leksykon to znakomity prezent dla wszystkich miłośników rocka, niezależnie od ich wieku. O jej wartości mówi choćby fakt, że książka zdobyła główną nagrodę za ilustracje na Międzynarodowych Targach Książki w Belgradzie w 2014 roku.   Tytuł: Ilustrowany leksykon rockaAutor: David Vartabedijan Stopień trudności: Instrument: Notacja muzyczna: Wydawnictwo: FinebooksFormat: 104 str., 221x213 cm, twarda oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788373503595 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

GHS GBDGF David Gilmour struny do gitary elektrycznej 10-48
David Laboga pokrowiec na kolumn Yamaha DXR 12
David Laboga RAPTOR przewd gonikowy 1m 2x speakon
David Laboga PERFECTION kabel instrumentalny 8m jack/jack
„Klasyka przenika” – do ROCKA!

„Klasyka przenika” – do ROCKA!

Czyli wybrane aranże rockowe utworów muzyki klasycznej z odrobiną komentarza. Utwory napisane kilkaset lat temu mogą powracać i przenikać do muzyki rozrywkowej, jazzu, rocka, pop, rapu, metalu – właściwie wszędzie. Przenikanie odbywa się tutaj nie tylko w sferze kompozycji, ale również w instrumenta

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl