Nuty: Nuty

Classics to please - Stephan Schwotzer - duety na saksofon altowy i tenorowy (+ płyta CD)

74 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Pozycja z serii "Classics to please"  zawiera kolekcję utworów klasycznych zaaranżowanych na duet saksofonu altowego i tenorowego. Do książki dołączona jest płyta CD z plikami audio lub MP3. Znajdziesz na niej podkłady do zagrania partii solowej bez akompaniatora lub będziesz mógł odsłuchać ścieżki demo każdego utworu. Spis utworów: Fantasia (F.da Milano), Bicinium (O.d.Lasso), Bourrée (G.L.Fuhrmann), Drei Stücke (G.F.Händel), Duettino (C.L.Dietter), Allegretto (F.J.Garnier), Presto (J.Haydn), Bagatelle (L.v.Beethoven), Charakterstück (F.Mendelssohn Bartholdy), Erster Verlust (R.Schumann), The Little Shepherd (C.Debussy),Allegro affettuoso (L.v.Beethoven),   Tytuł: Classics to please Autor: (aranżacja) Stephan SchwotzerStopień trudności: dla średniozaawansowanychInstrument: saksofon altowy, saksofon tenorowy Notacja muzyczna: zapis nutowy, Wydawnictwo: HofmeisterFormat: 20 str., A4, miękka oprawa, w komplecie płyta CDJęzyk wydania: niemiecki zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Leblanc Etui na stroiki Reed Guard Saksofon altowy/Klarnet altowy
Yamaha YAS 475 saksofon altowy z futerałem
Stewart Ellis SE-710-N saksofon altowy Es, niklowany (z futeraem)
Arnolds&Sons AAS 110 saksofon altowy
Saksofon

Saksofon

Saksofon to instrument dęty, który pomimo iż wykonany jest z metalu należy zaliczyć do grupy instrumentów dętych drewnianych. Klasyfikacja wynika z budowy oraz drewnianego stroika, który jest źródłem dźwięku (podobnego do tego znajdującego się w klarnecie).

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

Trzech klasyków z Wiednia

Trzech klasyków z Wiednia

Ilu było klasyków? Co za pytanie! – trzech: Haydn, Mozart i Beethoven. Ale czy tylko oni naprawdę się liczą w europejskiej epoce klasycyzmu? Na to wygląda... przynajmniej do tego przekonuje nas kolejna płyta wydawnictwa Dux, opublikowana w serii „Mistrzowie epok i ich dzieła”.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl