Nuty: nuty na skrzypce

Stephan Grappelli Licks: The Vocabulary of Gypsy Jazz (+ audio online) - Tim Kliphuis - nuty na skrzypce

120 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Nuty na skrzypce ponad 250 zagrywek Stephan'a Grappelli'ego w stylu Gypsy Jazz wraz z dodatkowymi wskazówkami wykonawczymi i prostą teorią akordów. Publikacja ta pozwala na dokładne zapoznanie się ze stylem tego legendarnego jazzowego skrzypka i rozwinięcie swoich umiejętności improwizacji. W cenie zbioru jest dostęp do nagrań zagrywek i podkładów muzycznych pomagających w ćwiczeniu. Audio online - dodatkowe materiały muzycznePodkłady, wersje demonstracyjne, audio i video online, wersje do wydruku PDF - zawarte są w cenie książki.Pliki można odtworzyć online lub pobrać ze strony www. melbay. com/xxxxx wykorzystując kod dostępu - ACCESS CODE, który znajduje się na pierwszej stronie książki. Więcej o korzystaniu z audio online przeczytasz >>> w artykule Tytuł: Grappelli Licks: The Vocabulary of Gypsy Jazz Autor: Stephan Grappelli Stopień trudności: dla średnio-zaawansowanych Instrument: skrzypce Wydawnictwo: Mel Bay Format: 80 str Język wydania: angielski ISBN: 9780786694204 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Grappelli Stephane - Grappelli Playalong na skrzypce (+ CD)
PWM Rni - The Gypsy Violin. Album of world famous gypsy romances (utwory na skrzypce i fortepian)
Rockett Tim Pierce Overdrive/Boost efekt gitarowy
D′Addario EJ-84M struny do gitary akustycznej Gypsy Jazz 11-45 Loop End
Wojciech Konikiewicz

Wojciech Konikiewicz

To artysta określany przez Johna Fordhama z "The Guardian" jako "the excellent Konikiewicz" zaś przez Bogdana Chmurę z Jazz Forum jako ,,...jeden z najciekawszych, najbardziej otwartych i kreatywnych muzyków polskiego jazzu ".

JM JAZZ WORLD ORCHESTRA

JM JAZZ WORLD ORCHESTRA

NOWY PROJEKT JMI

Fender czyli jak brzmi legenda...

Fender czyli jak brzmi legenda...

Firmy muzycznej założonej przez Leo Fendera, po drugiej wojnie światowej, chyba nie trzeba przedstawiać. To pierwszy producent gitar elektrycznych i wzmacniaczy na szeroką skalę. Takie hasła jak Telecaster, Jaguar, Mustang, Precission Bass, Jazz Bass... oraz oczywiście Stratocaster, to słowa znane n

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl