Nuty: nuty na saksofon

Colin Cowles: Amazing Animals for Saxophone (+ płyta CD) - nuty na saksofon altowy lub tenorowy

109 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Autor książki - Colin Cowles to współczesny kompozytor angielski, który ma na swoim koncie ponad czterysta kompozycji. Prawdopodobnie najbardziej znany jest z pisania nut na saksofon. Jest także autorem publikacji edukacyjnych, zawierających wiele utworów instrumentalnych i aranżacji. Jego bogaty dorobek obejmuje także symfonię baletową, koncerty na altówkę i saksofon tenorowy, muzykę chóralną, cykl pieśni, muzykę kameralną, muzykę filmową i telewizyjną, muzykę na instrumenty dęte, dęte i big band, a także wiele innych kompozycji.  Ta publikacja zawiera 9 zabawnych utworów w różnych stylach jazzowych i klasycznych. Te pomysłowe utwory gwarantują godziny niekończącej się zabawy. Nuty na saksofon altowy lub tenorowy, dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych. Do książki dołączona jest płyta CD z plikami audio lub MP3. Znajdziesz na niej podkłady do zagrania partii solowej bez akompaniatora lub będziesz mógł odsłuchać ścieżki demo każdego utworu. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.Spis utworów: Rappelnder Klapperschlangen-Rag Der summende Brummer-Blues Torkelnde tapsige Larven Fröhliche Froschsprünge Square Dance der siebenbeinigen Spinne Béguine des kecken Käfer-Gecken Die Wehmut eines weinenden Wurmes Schmachtender Schlummergesang einer Schnecke Die rostrote russische Ratte Tytuł: Amazing Animals for Saxophone Autor: Colin CowlesStopień trudności: dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanychInstrument: saksofon altowy lub tenorowyNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Fentone MusicFormat: 24 stron, A4, oprawa miękka, dołączona płyta CDJęzyk wydania: angielskiISBN: 9790230007856 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Dunlop AALPT01 ANIMALS AS LEADERS zestaw kostek gitarowych 6 sztuk
PWM Taylor Dennis - Jazz saxophone. An in-depth look at the styles of the tenor masters (+ CD)
PWM Gershwin George - Playalong for saxophone (utwory na saksofon + CD)
Leblanc Etui na stroiki Reed Guard Saksofon altowy/Klarnet altowy
Saksofon

Saksofon

Saksofon to instrument dęty, który pomimo iż wykonany jest z metalu należy zaliczyć do grupy instrumentów dętych drewnianych. Klasyfikacja wynika z budowy oraz drewnianego stroika, który jest źródłem dźwięku (podobnego do tego znajdującego się w klarnecie).

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

fagot

fagot

Fagot składa się z dwóch drewnianych rur różnej długości połączonych ze sobą w dolnej części instrumentu (tzw. stopie) oraz ustnika w formie podwójnego stroika nakładanego na wygiętą rurkę (często srebrną lub złotą) w kształcie litery "S" nazywaną "Esem". Fagot posiada wyraziste sil

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl