Nuty: Nuty

Stephan Bormann: Sounds Of The World - 12 Guitar Duets (+ audio online) - nuty na duet gitarowy

116 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Stephan Bormann prezentuje światową trasę koncertową z 12 zróżnicowanymi duetami gitarowymi. Każda kompozycja inspirowana jest określonym obszarem kulturowym. Dzięki wszechstronności stylu przenosi się z Europy do Ameryki Południowej i Ameryki Północnej do Orientu, wzbudzając niepohamowaną radość zarówno gitarzystom akustycznym, jak i elektrycznym. Ta kolekcja przedstawia obie części jako partyturę w wersji łatwej i bardziej zaawansowanej.   Do książki dołączony jest specjalny kod umożliwiający dostęp do materiałów muzycznych przez Internet. Dostęp możesz uzyskać za pomocą komputera, smartfonu i tabletu. Pliki audio zawierają m.in. wersje demo oraz podkłady do zagrania każdego utworu i są w cenie książki. O tym w jaki sposób uzyskać do nich dostęp przeczytasz >>> w artykule Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje.Spis utworów: Baklava (easy)Mind Castle (easy)Mama Africa (easy)Kolibri (easy)Dreamers (easy)River's Dance (easy)On The Hill (easy)Taiko (easy)Milonga de Julia (easy)Tihai (easy)Baklava (advanced)Mind Castle (advanced)Mama Africa (advanced)Kolibri (advanced)Dreamers (advanced)River's Dance (advanced)On The Hill (advanced)Taiko (advanced)Milonga de Julia (advanced)Tihai (advanced)Loco (Hands on Strings)Masala (Hand On Strings)Glossar Tytuł: Stephan Bormann: Sounds Of The World - 12 Guitar Duets (+ audio online)Autor: Stephan BormannStopień trudności: dla średnio zaawansowanychInstrument: dwie gitaryNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: SchottFormat: 96 stron, A4, oprawa miękka Język wydania: angielskiISBN: 9783795745196 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

JBL Duet II zestaw głośników komputerowych (czarne)
Steinberg Cubase Artist 7 program komputerowy (darmowy update do wersji 8 online)
Steinberg Cubase Artist 7 EDU program komputerowy, wersja edukacyjna (darmowy update do wersji 8 online)
Mighty Bright Duet 2 2LEDx2 Flex lampka diodowa
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

Cracow Guitar Quartet

Cracow Guitar Quartet

Początki historii kwartetu sięgają 1993 roku, kiedy to Joanna Baran i Jadwiga Wołek założyły duet gitarowy o nazwie Alirio Duo. Pomimo sukcesów jakie duet odnosił w Polsce i za granicą, artystki postanowiły poszerzyć jego skład, chcąc wzbogacić...

GUITAR SOUNDS JAZZY  JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

GUITAR SOUNDS JAZZY JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

Płyta kolorowa, zróżnicowana, wciągająca. Wykonania swobodne, wirtuozowskie i porywające tam gdzie to wskazane, liryczne i zamyślone w wolnych częściach. Jednym słowem - kawał bardzo dobrej muzy w rękach młodego, utalentowanego i ambitnego muzyka.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl