Buk - TOP wydarzenia 03-04 2024W najbliższym czasie mieszkańcy Buk będą mieli okazję uczestniczyć w wielu interesujących wydarzeniach kulturalnych. Jednym z nich będzie Rodzinny Cyrk Lewandowski, który odbędzie się dnia 7 kwietnia w namiocie cyrkowym. To doskonała okazja, aby spędzić czas w rodzinnej atmosferze, podziwiając niesamowite pokazy artystyczne. Ceny biletów zaczynają się od 40 złotych, a spektakl rozpocznie się o godzinie 15:00. Cyrk Lewandowski to znana i ceniona grupa artystów, która zachwyci widzów różnorodnymi umiejętnościami.

Kolejnym wydarzeniem, na które warto zwrócić uwagę, jest koncert zespołu rockowego "Szarlej" w klubie muzycznym Dźwięki Nocy. Data koncertu to 12 kwietnia, a początek występu zaplanowano na godzinę 20:00. "Szarlej" to jedna z najbardziej obiecujących polskich kapel rockowych, która swoją energią i charakterystycznym brzmieniem potrafi porwać publiczność do tańca. Bilety na koncert można zakupić online lub w klubie.

Dla miłośników sztuki filmowej warto zaplanować udział w Festiwalu Kina Niezależnego, który odbędzie się w kinie Helios w dniach 15-17 kwietnia. Podczas festiwalu będzie można obejrzeć premierowe produkcje niezależnych twórców, które nie mają szans na duże ekrany. To doskonała okazja, aby poszerzyć horyzonty kinowe i poznać nowe talenty. Szczegółowy program festiwalu dostępny jest na stronie internetowej kina.

Nie zabraknie również wydarzeń dla najmłodszych mieszkańców Buk. W dniu 20 kwietnia w Teatrze Miejskim odbędzie się premiera spektaklu dla dzieci "Zaczarowana kraina". To magiczna opowieść, która przeniesie widzów w świat fantazji i wyobraźni. Bilety na spektakl można zakupić w kasie teatru lub online.

To tylko kilka propozycji wydarzeń kulturalnych, które czekają na mieszkańców Buk w najbliższym czasie. Warto skorzystać z tych okazji, aby spędzić czas w ciekawy i inspirujący sposób. Zainteresowani powinni śledzić lokalne portale kulturalne i social media, aby być na bieżąco z najnowszymi propozycjami rozrywki.
Bilety na wszystkie wydarzenia znajdziesz w naszym serwisie. Buk - pełna lista wydarzeń

Wydarzenia


Artykuły


Nuty


Produkty


Książki


Bukartyk

33.99 PLN

1

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl