Nuty: Nuty

Bukoliki w transkrypcji na dwie altówki - nuty na altówkę - Witold Lutosławski

49 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Bukoliki' Witolda Lutosławskiego w wersji pierwotnej na fortepian, zostały opracowane przez kompozytora na altówkę i wiolonczelę w roku 1962. Utwory oparte są na folklorze kurpiowskim i zajmują ważną pozycją repertuaru kameralnego dla altówki i wiolonczeli.Prezentowana pozycja zawiera transkrypcję Bogusławy Hubisz-Sielskiej i Stefana Kamasa na dwie altówki.   Tytuł: Bukoliki w transkrypcji na dwie altówki Autor: Witold Lutosławski Instrument: altówkaStopień trudności: Notacja muzyczna: zapis nutowy Wydawnictwo: PWM Format: 12+12 str., A4, miękka oprawa Język wydania: polski, angielskiISBN: 9790274009601 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Lutosławski Witold - Najpiękniejszy Lutosławski na fortepian
AN Joachimiak Grzegorz ″Problemy gitarowych transkrypcji tabulatur lutniowych na przykadzie twrczoci Sylviusa Leopolda Weissa″, ksika - WYPRZEDA
PWM Peterson Oscar - Jazz play along (utwory w transkrypcji na instrumenty w stroju Bb, Eb i C +CD)
PWM Rni - Soulful jazz. Jazz play along (utwory w transkrypcji na instrumenty w stroju Bb, Eb i C +CD)
Muzycy o płycie BARTÓK-KODÁLY - specjalnie dla CameralMusic.pl

Muzycy o płycie BARTÓK-KODÁLY - specjalnie dla CameralMusic.pl

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego z odpowiedziami artystów na pytania przesłane przez nasz portal. Wywiad dotyczy pierwszego polskiego nagrania kompletu 44 duetów na dwoje skrzypiec Béli Bartóka i Serenady na dwoje skrzypiec i altówkę Zoltána Kodálya.

Elżbieta Gromada - altówka

Elżbieta Gromada - altówka

Absolwentka Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach w klasie altówki prof. Zygmunta Jochemczyka, a także w klasie kameralistyki st. wykł. Marka Mosia. Swoje umiejetnosci doskonaliła również na kursach muzycznych pod kierunkiem profesorów: Grigoria Zhislina, Doris Lederer, Claude’

KONTRABAS

KONTRABAS

Kontrabas należący do instrumentów smyczkowych jest największym oraz wydającym najniższe dźwięki instrumentem pochodzącym z tej rodziny (większy i o dwie oktawy niżej grający instrument to oktobas, nie jest on jednak popularny i nie używa się go w orkiestrach).

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl