Bałtów - TOP wydarzenia 06-07 2024

W najbliższym czasie w mieście Bałtów odbędą się wydarzenia, które na pewno zainteresują miłośników muzyki i festiwalowej atmosfery. W dniach 28-29 czerwca 2024 roku zaplanowany został ORW Festiwal, który odbędzie się w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym, konkretnie w Miasteczku Festiwalowym przy stoku narciarskim.

Pierwszego dnia festiwalu, czyli 28 czerwca, czeka nas prawdziwa uczta dla fanów muzyki RAP. Na scenie pojawią się takie gwiazdy jak Polska Wersja oraz PRO8L3M. To będzie niezapomniana noc pełna energetycznych brzmień i niepowtarzalnego klimatu. Ceny biletów startują od 119 PLN, więc nie ma już czasu do stracenia - koniecznie trzeba się wybrać!

Kolejnego dnia, czyli 29 czerwca, festiwalowa scena zostanie opanowana przez artystów reprezentujących muzykę klubową. Wystąpią m.in. Maddson, Matys, Matt Bukovsky oraz Bassjackers. Będzie to wieczór pełen tanecznych rytmów i niepowtarzalnych melodii, który na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników. Ceny biletów również rozpoczynają się od 119 PLN.

Warto również zwrócić uwagę na koncert zespołu KARNETY, który również odbędzie się 28 czerwca w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym. Cena biletów wynosi od 179 PLN, ale warto wydać te pieniądze, by móc doświadczyć niezwykłego show tego fantastycznego zespołu.

ORW Festiwal obiecuje niezapomniane wrażenia, niepowtarzalną atmosferę i mnóstwo dobrej muzyki. To idealna okazja, by spędzić czas z przyjaciółmi, zapomnieć o codziennych troskach i po prostu dobrze się bawić. B
Bilety na wszystkie wydarzenia znajdziesz w naszym serwisie. Bałtów - pełna lista wydarzeń

Wydarzenia


1

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl