Nuty: Nuty

Witold Lutosławski: Bukoliki w transkrypcji - nuty na skrzypce, wiolonczelę i fortepian

39 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera pięcioczęściową kompozycje Witolda Lutosławskiego 'Bukoliki' w transkrypcji Mirosława Gąsieniec na skrzypce, wiolonczelę i fortepian. Opracowanie zawiera partyturę oraz głosy. Nuty dla średnio zaawansowanych muzyków. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje. Tytuł: Bukoliki w transkrypcji na skrzypce, wiolonczelę i fortepianAutor: Witold Lutosławski (opracowanie) Mirosław GąsieniecStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: skrzypce, wiolonczela, fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowy, partytura, głosyWydawnictwo: PWMFormat: 20+8+8 str., N4 (235x305 mm), miękka oprawaJęzyk wydania: polski, angielskiISBN: 9790274020347 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Lutosławski Witold - Najpiękniejszy Lutosławski na fortepian
PWM Twardowski Romuald - piewajce wiolonczele. atwe utwory na dwie wiolonczele
PWM Krotkiewski Witold - Gamy i pasae na skrzypce, z. 1 - I pozycja
AN Joachimiak Grzegorz ″Problemy gitarowych transkrypcji tabulatur lutniowych na przykadzie twrczoci Sylviusa Leopolda Weissa″, ksika - WYPRZEDA
fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Marek Pijarowski

Marek Pijarowski

Urodzony w 1951 roku we Wrocławiu. Podczas nauki w Liceum Muzycznym opanował grę na kilku instrumentach, m.in.fortepian (jako główny), skrzypce, obój i organy.

SKRZYPCE

SKRZYPCE

Jest to najmniejszy instrument smyczkowy, który wywodzi się od skrzypiec barokowych. Niemniej jednak instrumenty przypominające skrzypce, z których instrument ten mógł wyewoluować można spotkać w wielu miejscach na Ziemi...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl